Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Belki bilmeyen arkadaşlar olabilir epic games sürekli bedava oyun veriyor yılbaşına özel 12 oyun vermişlerdi bugünde 3 oyun birden veriyorlar darksiders 1 darksiders 2 ve steep bedavaya alabilirsiniz oynamayan varsa değerlendirsin bence 3üde güzel oyundur

Epicte sabrettim 80 gb Ac Odyssey'i indirdim. Şimdi oyuna giriyorum şaka gibi oyunun 80 Gb'sini bir de Uplayde indirmeye başladı. Şaka falan mı bu ya?

Bayadır düzgün first person shooter oynamadım. Titanfall 2 bedavaya geldi ps+ saolsun. Finallerden sonra ona bakacağım baya sevilmişti diye hatırlıyorum.

Bu arada odyssey’i oynamadım ama origins’te baya witcher 3 havası vardı harbiden. Haritadaki soru işaretleri olsun, yan görevlerin hikayeleri olsun, dünyanın görsel olarak güzelliği olsun benziyordu.

Bana yaşattığı deneyim, sürükleyicilik, hikaye ve atmosfer bazında kendi zevkime göre bir ilk 15 sıralaması yapmak istiyorum. Bu serilerin güzel oyunları çok oldu fakat daha fazlasını eklesem aynı seriler için liste uzayıp giderdi. Tavsiyelerinizide alabilirim.
1.Ds1
2.Dragon age origins
3.Fallout new vegas
4.Ds3 ve Bloodborne
5.Witcher 3
6.Mass Effect 2
7.Half life 1
8.Arkham city
9.Dmc 3
10.God of war 2018/Spiderman
11.Undertale
12.Bioshock 1/Far Cry 3
13.Portal 1 ve 2
14.Prince of persia 3leme
15.Ac 2

Bana yaşattığı deneyim, sürükleyicilik, hikaye ve atmosfer bazında kendi zevkime göre bir ilk 15 sıralaması yapmak istiyorum. Bu serilerin güzel oyunları çok oldu fakat daha fazlasını eklesem aynı seriler için liste uzayıp giderdi. Tavsiyelerinizide alabilirim.
1.Ds1
2.Dragon age origins
3.Fallout new vegas
4.Ds3 ve Bloodborne
5.Witcher 3
6.Mass Effect 2
7.Half life 1
8.Arkham city
9.Dmc 3
10.God of war 2018/Spiderman
11.Undertale
12.Bioshock 1/Far Cry 3
13.Portal 1 ve 2
14.Prince of persia 3leme
15.Ac 2
Fallout New Vegas tadında bir oyun olarak The Outer Worlds'ü önerebilirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık