Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sandbox türünün zirvesi normal. Switch kullanıcısı olsa temizinden 150-200 saat gömerdi. Deli işi bir oyun.

Oha? Dükkan falan mı alabiliyorsun cidden? Sırf bi girip karakterimi falan açmıştım iki üç avcılık yapıp single'a dönmüştüm. Singleın yüzde ellisi bitti ve 70 saat sürdü aşağı yukarı. Online da bulaşmaya kalksak 300 saati var.
Dükkan ekleneli 1-2 hafta oldu daha yeni
yani. Onun dışında kampından ticaret yapabiliyorsun. Gezgin olarak gezip değerli eşyalar arayabiliyorsun. Kelle avcısı olarak çalışabiliyorsun ve son olarak dükkan açıldı şimdi.
Ama acele etme single’ın tadını çıkar. Hikayesi muhteşem ve ana hikayeye devam etmeden önce kesinlikle yan görevlere öncelik vermeye çalış çünkü ana hikayede çok fazla ilerlersen bazı yan görevler kayboluyor.
@Historia
Assassin tadı almak istiyorsan Unity oynayacaksın ya. Bugün tekrardan başlayacağım ben de.
Unity’nin çok hakkını yediler. Oyun yeni çıktığında baya bug falan vardı doğru ama insanlar affetmeyip oyunu direkt linç etti. Halbuki adamlar hemen fixlemeye çalıştılar ve başardılar. Unity bir Assassin oyununda olması gereken her şeye sahip. Hele eski paris şehri falan mükemmel dizayn edilmiş. Sokaklarda koşarken zevkten uçuyordum. Şimdi ise ağaç’dan ve küçük küçük binadan başka bir şey görmüyoruz. Parkur bile yok. Hidden blade bile yok...

Üye silindi 1004

Dükkan ekleneli 1-2 hafta oldu daha yeni
yani. Onun dışında kampından ticaret yapabiliyorsun. Gezgin olarak gezip değerli eşyalar arayabiliyorsun. Kelle avcısı olarak çalışabiliyorsun ve son olarak dükkan açıldı şimdi.
Ama acele etme single’ın tadını çıkar. Hikayesi muhteşem ve ana hikayeye devam etmeden önce kesinlikle yan görevlere öncelik vermeye çalış çünkü ana hikayede çok fazla ilerlersen bazı yan görevler kayboluyor.
Dördüncü perdeye daha yeni geçtim. Sırf yapacak yan görev kalmadığı için geçtim. Zaten Arthur'dan vazgeçmem John eziğiyle vakit geçireceğime oynamam daha iyi zaten. Arthur inanılmaz birisi ve hayranım ona. Ayrıca yan görevler acayip eğlenceli ya oynarken aklım çıkıyor. Zaten hazine mazine bıraktım ne bulursam topluyorum. Efsanevi hayvanların yarısını yakaladım bi timsah kaldı galiba. Gidip tiyatro izlemesi bile acayip bir zevk.

Dördüncü perdeye daha yeni geçtim. Sırf yapacak yan görev kalmadığı için geçtim. Zaten Arthur'dan vazgeçmem John eziğiyle vakit geçireceğime oynamam daha iyi zaten. Arthur inanılmaz birisi ve hayranım ona. Ayrıca yan görevler acayip eğlenceli ya oynarken aklım çıkıyor. Zaten hazine mazine bıraktım ne bulursam topluyorum. Efsanevi hayvanların yarısını yakaladım bi timsah kaldı galiba. Gidip tiyatro izlemesi bile acayip bir zevk.
Aynen öyle adamlar detayın detayını düşünmüş oyunu yaparken. Arthur için ise fazla söze gerek yok. O tam olarak iş bulmak için Anadolu’nun bağırından gelmiş Sivas’lı Hüseyin’in oğlu Arthur.

Üye silindi 1004

Aynen öyle adamlar detayın detayını düşünmüş oyunu yaparken. Arthur için ise fazla söze gerek yok. O tam olarak iş bulmak için Anadolu’nun bağırından gelmiş Sivas’lı Hüseyin’in oğlu Arthur.
Günde yirmi saat çalışıyorlarmış zaten oyunu yaparken öyle bir manyaklık söz konusu. Çoğu insan çizgiselliğini eleştiriyor fakat Rockstar hiçbir zaman özgürlük sözü vermemiş olduğundan sıkıntı yok. Arthur baba ya tam bir Sivaslı cidden. Yağız, net ve delikanlı. Zaten yüzde yüz iyi karma kastığımdan net öyle oluyor.

Metro çok güzel oyunmuş bu kadar sağlam bir şey beklemiyordum.

Bu arada Witcher'de shifte basıp dövüş şekli değiştirdiğinde ne oluyor bilen var mı xD Ben fark edemedim bir şey oluyorsa da :oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık