Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hala odyssey oynuyorum 50 saati geçtim hala bitirmeye yakın bile değilim sdlfkhskldfh bitmiyor oyun.
Ben 126 saatteyim şu an ara verdim ama ben bile daha her şeyi bitirebilmiş değilim. Bir de ben oynarken her kırıntıyı bulmaya çalışan ve yapmaya çalışan türden oyuncuyum. Çıldırdım oynarken. Season pass’ı alıp devam etmeyi düşünüyorum
50 level oldum ben daha artmıyor herhalde.Ana görev kalmadi.Bos beleş görevler yapıp kultist kovaliyorum.
Yok yok artıyor ben 50 yi aştım.

Nasıl oynadınız la o kadar? Ben 20. saatten sonra sıkılıp kapattım oyunu.
126 saatteyim ama bende çok sıkıldığımı kabul etmeliyim. Şu an oyuna ara verdim zaten. Oyunda beni en çok rahatsız eden şey Assassin Creed feeling dışında her şeye sahip olmasıydı. Yani oyunun Assassins creed ile hiç alakası yok bu da beni oynarken çok rahatsız ediyordu.

Single takılıyorum daha ben multiye bulaşmadım. Apayrı bir çılgınlık gibi gözüküyor o. GTA online'a 200 saat gömdükten sonra onun multsine bulaşmam.
Online da abimle dükkan falan aldık ticaret yapıyoruz. Çok şükür maddi manevi durumum iyi oyunda. Abimin pek iyi değil ama ben ona destek oluyorum. Gta online da iyiydi ama glitch yapan çok fazla kişi olduğu için diğer oyunculara yetişmek çok zor oluyordu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık