Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Metro Exodus, Steam'den çekilmiş. Sadece Epic Game'de yayınlanacakmış. Ubisoft da artık Steam'den oyunlarını kaldıracağını açıkladı. Steam bitiyor mu sizce?

Metro Exodus, Steam'den çekilmiş. Sadece Epic Game'de yayınlanacakmış. Ubisoft da artık Steam'den oyunlarını kaldıracağını açıkladı. Steam bitiyor mu sizce?
Steam gibi bir firma kolay kolay bitmez ama gücü zayıflarsa piyasada kendini biraz sıkıp masrafa girip bazı önlemler alması gerekecek gibi.

Labsente

Epic games'in bu hamleleri uzun dönemde Steam'ın elini kuvvetlendirecek. Hele şu oyunların satış rakamları bir açıklansın da göreceğiz bu şirketleri. Ben dahil bir çok kesim alacağımız oyunları ikinci bir platforma gerek duyduğu zaman çekiliyoruz. The Division 2'yi bu yüzden almaktan vazgeçtim an itibari ile Metro Exodus'tan da vazgeçtim.

Mk11’e Shaggy ( scoby Do’daki Sadi ) ekleniyormuş .

Gidip oyunculara anket açarsan omlarda troller ve sözünün arkasında durmak İçin böyle kıvranırsın .

Epic games'in bu hamleleri uzun dönemde Steam'ın elini kuvvetlendirecek. Hele şu oyunların satış rakamları bir açıklansın da göreceğiz bu şirketleri. Ben dahil bir çok kesim alacağımız oyunları ikinci bir platforma gerek duyduğu zaman çekiliyoruz. The Division 2'yi bu yüzden almaktan vazgeçtim an itibari ile Metro Exodus'tan da vazgeçtim.
Epic Games şu an Fortnite'ın ekmeğini yiyor. Bakalım ne kadar daha yiyecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık