Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Labsente

Mesele açık dünya olması değil, atmosfer.
Hocam üstteki arkadaşa cevap olarak yazmıştım o açık dünya olayını.

Renk paletlerini bence de düzgün ayarlamamışlar ama Moscovadan uzaklaşacağız muhtemelen bunun için yaptılar. Bir de ilk 2 oyun tamamen lineer bir oynanış sunarken burada kısmi açık dünya olacak ve muhtemelen 20 saat üstü bir oynanış sunacak. Kapalı renk paletleri belli bir süre sonra sıkabilir diye daha açık bir renk paleti tercih etmiş olabilirler. Ama dediğinize katılıyorum atmosferin o karanlık ve ürkütücü havası yok olmuş.

Uzun süre 60 fps bir oyun oynadıktan sonra 30'a geçmek sanki 30 fps değil de 5-7 fps arası bir şeye bakıyormuşsun hissiyatı veriyor. İnanılmaz kötü lan. Oyun dünyasındaki en büyük problem bütün oyunların standart bir şekilde min 60 fps'ye ayarlanmamasıdır herhalde. En azından konsol için bir ayar çekin anasını satayım. Şaheser gözüyle baktığım Bloodborne'u oynayamıyorum bile şuan. Şu şartlarda adamın önünde tarihin en mükemmel oyununu koysan adam dönüp bakmaz bile. Ölümüne pc master race ci nerdleri daha iyi anlıyorum şimdi.

Uzun süre 60 fps bir oyun oynadıktan sonra 30'a geçmek sanki 30 fps değil de 5-7 fps arası bir şeye bakıyormuşsun hissiyatı veriyor. İnanılmaz kötü lan. Oyun dünyasındaki en büyük problem bütün oyunların standart bir şekilde min 60 fps'ye ayarlanmamasıdır herhalde. En azından konsol için bir ayar çekin anasını satayım. Şaheser gözüyle baktığım Bloodborne'u oynayamıyorum bile şuan. Şu şartlarda adamın önünde tarihin en mükemmel oyununu koysan adam dönüp bakmaz bile. Ölümüne pc master race ci nerdleri daha iyi anlıyorum şimdi.
Ben de öyle iyi bi pc’de oyun oynamadım hiç. Ama 60 fps yapılan konsol oyunlarından sonra diğerleri işkence gibi geliyor cidden. Fark inanılmaz.

Metro Last Light'ı tırstığım için oynayamıyorum. Her yerden bir şey çıkıyor, sürekli arkama bakmaktan yoruldum. Outlast, Silent Hill, F.E.A.R. falan oynamış adamım, ama bu oyun beni çok gerdi. Lanet örümcekler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık