Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
GOW için aldığım PS4'de Witcher 3 benim için bal kaymak oldu. Muazzam bir oyun bazen gereksiz bayan sahneleri ve diyalogları olmasına rağmen hakikaten muazzam bir oyun lan. Ana oyun bitti dlclere başladım daha yapmadığım tonla yan görev var şu koca dünyada parasını böylesine hak eden çok fazla şey yok.

Belki de para vermişlerdir övün diye. :D Benim en sevdiğim oyun devil may cry 3, oyun kolaydı herhalde zevk ala ala oynamıştım zten hikayesini seviyorum devil may cry'ın. yeni çıkan dmc oynamadım reddediyorum onun varlığını. dante öyle olamaz olmamalı...

Belki de para vermişlerdir övün diye. :D Benim en sevdiğim oyun devil may cry 3, oyun kolaydı herhalde zevk ala ala oynamıştım zten hikayesini seviyorum devil may cry'ın. yeni çıkan dmc oynamadım reddediyorum onun varlığını. dante öyle olamaz olmamalı...
Hocam oyun o kadar zordu ki kolaylaştırıp çıkardılar :D . dmc 3 underratedtir. Oyun tarihinin ilk 3une girmesi lazım

Yok yok paralık bir durum Güvendiğim adamlar bile oyunu bayağı bir övüyor tanıdıklar falan türkiyeden oyun basınında çalışan oyun harbi on numara olmuş gibi baktığım bir kaç tane spoiler görsel ve video var zaten oyun içinden. Akıyor oyun 5 yıl boyunca oyunu yapmaya uğraşmanın karşılığını almış adamlar ön siparişler ise tam tahmin ettikleri sayıda falanmış dediklerine göre.

Oyunu yaparken sony'i öyle batırdılar ki kendileri bile bununla ilgili şakalar yapabiliyor artık. bi kişiye oyunu oynayıp yorumlasın diye 10.000 tl'lik televizyonu olan yıldızlı bi otel odası tuttular diye biliyorum (doğru olmayabilir) Öyle bi durumda adama sakın eleştirme demeseler bile eleştirmeye utanır zaten :D ama gördüğüm görüntülere bakarsak oyunun övülmesi çok normal.
Oynanışta aynı anda dark soulsun vuruş ağırlığı, hack'n slash seviyesinde saldırı çeşitliliği ve god of war'ın vahşeti varken o oynanış kötü olamaz.

Oyunu yaparken sony'i öyle batırdılar ki kendileri bile bununla ilgili şakalar yapabiliyor artık. bi kişiye oyunu oynayıp yorumlasın diye 10.000 tl'lik televizyonu olan yıldızlı bi otel odası tuttular diye biliyorum (doğru olmayabilir) Öyle bi durumda adama sakın eleştirme demeseler bile eleştirmeye utanır zaten :D ama gördüğüm görüntülere bakarsak oyunun övülmesi çok normal.
Oynanışta aynı anda dark soulsun vuruş ağırlığı, hack'n slash seviyesinde saldırı çeşitliliği ve god of war'ın vahşeti varken o oynanış kötü olamaz.
Oynanış olsa sadece iyi hikayesi de bayağı iyi diyorlar önce ki gow oyunlarına bin basacağı kesin deniyor en azından sonra birde eski oyunları oynayanların anlayacağı göndermeler çok iyiymiş. Oyunda ki keşif etme duygusu Witcher da ki gibi işliyormuş aynı ana göreve gideyim derken bir bakmışsın girmediğin yer kalmıyormuş :D Combat ta ise zaten denilene göre sadece oyunda normal vuruş ve ağır vuruş olsa bile saatlerce götürür adamı o parçalama hissi çok iyi yapılmış deniyor. Ama en çok hoşuma giden oyunun zorluğu çünkü hard seviyesi bile harbi hard oluyormuş oyunun. Very Hard direk dark souls seviyesi zaten. Ki Very hard seçeneğin de yaratıklar yaptığı hareketler de değişiyormuş diğer zorluklardan farklı olarak.

Mount and Blade Warband'ı oynayanlara tavsiyem diplomacy litdum mod indirmeleri gerçekten Warband'ı farklı bir oyun haline getiren bir mod.

@Eustass Captain Kidd @Monkey D. Dragon @RedTeroR @Shakan
DS'ci tayfa toplanın hele. Nasıl olduğunu sormayın bugün Gow 4'ü oynadım 4 saat kadar. Hikaye, atmosfer falan her şeyi bir yana bırakarak şunu söyleyeyim sadece. DS tarzı dövüş sistemini almışlar mükemmel hale getirip sunmuşlar. Resmen bu iş böyle yapılır demiş adamlar. :/ Çok fenaydı cidden. En zor seviyesi bildiğiniz Ds zorluğu zaten.

O yüzdendir ki ne yapıp ne edip bir şekilde PS4 edinin diyorum. Geçen sene satmıştım ama tekrardan alma vakti geldi artık. Özel oyunlar da şu 1-1.5 sene içerisinde art arda piyasayı patlatacak zaten. Pc'de bulamazsınız böyle oyunları.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık