Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu an AC originse kaptırdım kendimi.
Aranızda final fantasy 15 oynayan varmı ?
Uzun zaman geçti üzerinden ama ben oynadım. Hikayeyi çok sevmesem de ana karaktere baya ısınmıştım. Oynanışı da eski kralların silahlarını aldıkça güzelleşti baya. 3 kere baştan başlayıp bitirdim yanlış hatırlamıyorsam. Toplamda 200 saat olmuş olabilir. DLC'leri oynamadım.

Dark souls 3'ün Updateleri hakkında biraz bilgi verebilecek olan var mı? İlk çıktığı zamanlara kıyasla ne durumda oyun? ona göre yeniden başlamayı planlıyorum da.

Divinity Origin Sin çok güzel gibi görünüyordu,taa ki savaş olayının tur bazlı olduğunu görünceye kadar...Ben böyle hayal etmemiştim :(

@Chrollo Lucilfer

Full dex yapacaksan bile bi "yan stat" seç bence kendine.

Örneğin silahına bi element koymaya yetecek kadar 10 veya 15 int yapabilirsin (kaçta açılıyordu emin değilim). Silahın hasarını çok arttırıyor. Çift kılıçların saldırı başına hasarı düşük olduğu için düşman defansından çok etkileneceksin. Bu yüzden % yerine düz hasar arttıran özellikler kullanmak işine yarar.
Karşına dev şövalye veya boss çıkınca kılıcına büyü katarsın. Sıradan düşmanları kendi gücünle kesersin.

İstersen luck arttırıp zehir ve kanatma özelliklerini de kullanabilirsin. çift kılıç çok vurduğu için rakibi çabuk kanatabilirsin.
Benim favori karakterim rakibini kanatarak öldürüyordu. Ama full luck yapmadıkça kullanışlı olmuyor diye hatırlıyorum.

Bi de dex build yapıyorsan oklara da önem ver. Ok biriktirmene gerek yok baya ucuza satılırlar. Zehir ve kanatma okları da açılabiliyor ilerde.

Dex build eğlencelidir ama ilk defa dark souls oynayan biri için zor yolu seçmişsin. İşkence çekeceksin baya kurtuluşun yok :D

Şu exc. oyunlar yüzünden PS4 alasım geliyor, PC'ye mahkumuz :( Fiber internet olmadığı için PS4 almanın mantığı da yok, öyle update mi olur lan, ayrı Blueray'de satsa daha hızlı olur. 16 mbit ile 3 gün dedi ya la, gece 5 saat açık tutuyom kota gitmesin diye.

Şu exc. oyunlar yüzünden PS4 alasım geliyor, PC'ye mahkumuz :( Fiber internet olmadığı için PS4 almanın mantığı da yok, öyle update mi olur lan, ayrı Blueray'de satsa daha hızlı olur. 16 mbit ile 3 gün dedi ya la, gece 5 saat açık tutuyom kota gitmesin diye.
Ben genelde ps 4 te sony özel oyunlarını oynadığımdan sıkıntı olmuyor onlara fazla yüksek gb li update gelmiyor pek. Birde kutulu aldığımdan en çok bazı oyunların can sıkıcı olabiliyor güncellemeleri ama o kadar oluyor. Daha bu başlangıç 200 300 gb li oyunlar gelecek 8 9 yıl sonra muhtemelen.

Bi silersem yeniden yüklemesi işkence olur diye witcher'ı silemedim ben de :D 5-6 oyun anca alıyor benim ps4. 3-4 tanesi zaten oynamadığım halde silmeye kıyamadığım oyunlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık