Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ds'de sonlanma yoktur. Ateş Çağı vs Karanlık Çağ yaşanır her daim. İki çağın da tamamen sona ermesi imkansızdır. Bitti dersin ama küllerinden yeniden doğarlar. Oyunu bitirdiğinde en baştan başlamanın sebebi de budur zaten. Senin yaptığın icraatların üzerinden çok uzun zaman geçer ve her şeye baştan başlamak zorunda kalırsın.

Ha bu arada hadi Geralt neyse de Kratos'un kasıntılıkla uzaktan yakından alakası yok. :artiz: Cool görünmeye falan çalışmaz. Senin kasıntı Zori gibi yalandan pozlar da vermez ama neyse ki senin böyle karakterlere hayranlığın yokmuş zaten xd Onun sonsuz hiddeti vardır sadece. Bu da böyle biline.
Evrenin kaderini doğrudan belirleyenlere üzerlerine yazılan rolü oynuyorlar dedikten sonra ne anlatayım ben sana :bilmem:

Kratos'u ikinci oyuna kadar severdim ama sonradan abarttılar, Özellikle bire bir karekteri kopyaladıkları Herakles'in boss olduğunda söylediği sözlerle adamların çaldıkları şeye bile saygılarının olmadığını gördüm zaten daha sonra para kazanalım diye kestirmedikleri tanrı kalmadı ki Kratos'un kastıntı(2'den sonraki tüm oyunlar için) olmadığını söylemek çok komik la :oleyo2:

Evrenin kaderini doğrudan belirleyenlere üzerlerine yazılan rolü oynuyorlar dedikten sonra ne anlatayım ben sana :bilmem:

Kratos'u ikinci oyuna kadar severdim ama sonradan abarttılar, Özellikle bire bir karekteri kopyaladıkları Herakles'in boss olduğunda söylediği sözlerle adamların çaldıkları şeye bile saygılarının olmadığını gördüm zaten daha sonra para kazanalım diye kestirmedikleri tanrı kalmadı ki Kratos'un kastıntı(2'den sonraki tüm oyunlar için) olmadığını söylemek çok komik la :oleyo2:
Tüm tanrıları kestirmeseler de kazanırlardı sen raad ol. GoW dediğimiz bu oyun, oyun dünyasında "Konsol sattıran oyun" olarak literatürlerde yerini almıştır. :cool: Neyse işte ben kasıntılık bir durum göremedim. Hayır yeşil saçı da yokken ne diye kasıntı dersin bu adama bir türlü anlayabilmiş değilim. :rolleyes:

Tüm tanrıları kestirmeseler de kazanırlardı sen raad ol. GoW dediğimiz bu oyun, oyun dünyasında "Konsol sattıran oyun" olarak literatürlerde yerini almıştır. :cool: Neyse işte ben kasıntılık bir durum göremedim. Hayır yeşil saçı da yokken ne diye kasıntı dersin bu adama bir türlü anlayabilmiş değilim. :rolleyes:
O konuda haklısın oyun şahane, Witcher gibi adamı hasta etmiyor, hatta bu alemde yapılmış en güzel dövüş sistemi GoW'da var, ama dediğim gibi tüm bu güzel tarafları karekterin abartı olduğu gerçeğini değiştirmiyor :bilmem:

Gene de ilk üç oyunu efsanedir, o dağa tırmanmak için az uğraşmadım :rolleyes:

O konuda haklısın oyun şahane, Witcher gibi adamı hasta etmiyor, hatta bu alemde yapılmış en güzel dövüş sistemi GoW'da var, ama dediğim gibi tüm bu güzel tarafları karekterin abartı olduğu gerçeğini değiştirmiyor :bilmem:

Gene de ilk üç oyunu efsanedir, o dağa tırmanmak için az uğraşmadım :rolleyes:
Hah işte böyle güzel şeyler söyle canımı ye. :utaniyorum: 4. oyunu daha da çok seversin. Biraz Ds biraz Last of Us tarzı bir oynanışa geçiş yapmışlar. Acayip radikal bir karar olmuş. Beni endişelendirmedi değil hani. :/

Hah işte böyle güzel şeyler söyle canımı ye. :utaniyorum: 4. oyunu daha da çok seversin. Biraz Ds biraz Last of Us tarzı bir oynanışa geçiş yapmışlar. Acayip radikal bir karar olmuş. Beni endişelendirmedi değil hani. :/
Eski oynanıştan çokta uzaklaşmamışlar gibi duruyor çünkü oyun değerlendiren kurumun söylediğine göre gene zincirli kılıçlar oyunun bir kısmında olacakmış. Ve niyeyse Bu sakallı kratosa daha çok bağlanacakmışız gibi hissediyorum daha duygusal daha kendini dizginleyen bir karakter artık.

Çıkan tüm videolarını izledim, Gow'un oynanışla ilgili bir sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum, daha çok hikayesinin ne kadar tatmin edeceği önemli, ilk oyunlarda inanılmaz bir intikam hissi vardı, ekrandan taşıyordu nerdeyse, şimdi ufaklığa yol gösteren yaşlı amca modunda takılacaksa baya baya farklı bir şeyler görecez :bilmem:

@Eustass Captain Kidd
Yok aga ben o basmakalıpları daha çok seviyorum. :/ Karakterin ismi, cismi ve bir yüzü olunca daha hoş oluyor benim adıma.

@RedTeroR
Bilemiyorum artık. Kratos'u Kratos yapan öfkesiydi. Keşke bu oyunda bir dönüm noktası olsa da tekrardan gözünü kan bürümüş olsa diyorum içimden.

@Meradorn
Yok ya bence tamamen uzaklaşmışlar. Kamera açın belli, silahları kullanma şeklin belli. Eskisi gibi sağa sola deli gibi saldıramayacaksın. Arkanı falan kollaman gerekecek her an.

@Eustass Captain Kidd
Yok aga ben o basmakalıpları daha çok seviyorum. :/ Karakterin ismi, cismi ve bir yüzü olunca daha hoş oluyor benim adıma.

@RedTeroR
Bilemiyorum artık. Kratos'u Kratos yapan öfkesiydi. Keşke bu oyunda bir dönüm noktası olsa da tekrardan gözünü kan bürümüş olsa diyorum içimden.

@Meradorn
Yok ya bence tamamen uzaklaşmışlar. Kamera açın belli, silahları kullanma şeklin belli. Eskisi gibi sağa sola deli gibi saldıramayacaksın. Arkanı falan kollaman gerekecek her an.
God of war 2 de zeusla savaşırken oyunun başlarında yakın kamera açısından kullanmıştık zincirleri o tarz bir oynanış olacak muhtemelen tekrardan kullanırsak o kılıçlarımızı. Yakın kamera açısından ejderha dili koparmak bir ayrı zevkli olacaktır ama muhtemelen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık