Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İki zor geldi ise 1 de kan alırlar hocam :D Biri oynamadan Ds oynadım demeyin yani.Serinin DeS dahil en güzel ve zor oyunu.
Bana çok pis dejavu yaşattın bu konuları zaten konuşmuştuk ben bütün seriyi bitirdim demiştim :D benim sıralamam bir iki 3 şeklin de zorlukta bunun bb oyunun etkisinden olduğunu düşünüyorum bb ye çok benzediğinden zorluk 3 te ki hatta ds 1 de çok fazla berserk alıntısı yaptığınıda konuşmuştuk hatırladığım kadarıyla aynen bende o yüzden seviyorum demiştin şu seriyi.

Çift kat zorluk yaşıyorum. Gidiyorum saldırcam diye estus felan basıyorum.
Bloodborne 2 gelse keşke ilk oyunda ki atmosferi nereye taşıyacaklar merak ediyorum :D Bende şeye baktım şimdi God of warın başında ki adam yeni oyunda kutu açma mekaniğini gösteren gif atmış eski oyunda sandıkları açmak için tuşlara basardık ya hızlı hızlı. Yeni oyunda kratos elini sandığa direk sokuyor açmaya uğraşmadan parçalıyor elini sokup öyle çıkarıyor içinde ki eşyayı adam aşmış.

Bana çok pis dejavu yaşattın bu konuları zaten konuşmuştuk ben bütün seriyi bitirdim demiştim :D benim sıralamam bir iki 3 şeklin de zorlukta bunun bb oyunun etkisinden olduğunu düşünüyorum bb ye çok benzediğinden zorluk 3 te ki hatta ds 1 de çok fazla berserk alıntısı yaptığınıda konuşmuştuk hatırladığım kadarıyla aynen bende o yüzden seviyorum demiştin şu seriyi.
Olabilir ya unutmuşum :D Berserk etkisi hala var oyunda.Bende tabiki Gats cosplayi yapıp greatsword ile biçe biçe ilerliyorum :D

Bloodborne 2 gelse keşke ilk oyunda ki atmosferi nereye taşıyacaklar merak ediyorum :D Bende şeye baktım şimdi God of warın başında ki adam yeni oyunda kutu açma mekaniğini gösteren gif atmış eski oyunda sandıkları açmak için tuşlara basardık ya hızlı hızlı. Yeni oyunda kratos elini sandığa direk sokuyor açmaya uğraşmadan parçalıyor elini sokup öyle çıkarıyor içinde ki eşyayı adam aşmış.
PC'ye de gelsin, sonra arkadaşın başına üşüyorum oynamak için. Dur merak ettim bakayım videoya.

PC'ye de gelsin, sonra arkadaşın başına üşüyorum oynamak için. Dur merak ettim bakayım videoya.
Video değilde küçük bir gif cory borlog twitter yaz onun profiline gir çıkar gif azıcık altlarda :D üşüş üşüş arkadaş dediğin başına üşüşmek için olacak zaten adı üstüne arkadaş :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık