Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
54 gb Gta'yı indiren ben, bu oyunu da indiririm ama değmez. Sizde indirmeyin bence, ne hevesle indiriyordum GTA V'i amma fos çıktı. Tabii GB'si büyük olunca beklentide büyük oluyor, bu yüzden fos diyebilirim.

Kimin evinde 4k tv var adam akıllı.Neden seçenekli gelmiyor anlamadım.
Bende var mesela ama oynatacak sistem yok xD Tr'yi salla dışarıya bakmak lazım. Adamlar üst seviye monitörlere/Tv'lere geçeli yıllar oldu. Burada fiyatları ateş pahası olduğu için bizim yaklaşamadığımıza bakma.

Bende var mesela ama oynatacak sistem yok xD Tr'yi salla dışarıya bakmak lazım. Adamlar üst seviye monitörlere/Tv'lere geçeli yıllar oldu. Burada fiyatları ateş pahası olduğu için bizim yaklaşamadığımıza bakma.
Aynen öyle adamlar 8k ya hazırlanıyor biz daha 1080p de ultrada oyun oynatacak pc anca diziyoruz şu dönem de.

Dün akşamdan beridir Forza Horizon 3 oynuyorum. Budur işte ya. Yıllardır Pc dünyasının hasretle beklediği yarış oyunu budur. İnanılmaz keyif aldım her saniyesinden. Alın, oynayın, oynattırın.

Edit: Win 10 güncel sürüm kullanıyorsanız Windows mağazasından oyunun demosunu indirip deneyebilirsiniz.

Dün akşamdan beridir Forza Horizon 3 oynuyorum. Budur işte ya. Yıllardır Pc dünyasının hasretle beklediği yarış oyunu budur. İnanılmaz keyif aldım her saniyesinden. Alın, oynayın, oynattırın.

Edit: Win 10 güncel sürüm kullanıyorsanız Windows mağazasından oyunun demosunu indirip deneyebilirsiniz.
1 ay sonra çıkacak olan NFS: Payback'den ümitliyim ben.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık