Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Merak ettiğim tek olay Genç Kratos modu ondan sonra diski 1k ya okuturum .Valhalla yı Easter Gamesten bitirdim .Ücretsiz diye Santa övdü ama görsel dışında les östesiydi.İlk oyundaki Nilfheim sis diyarındaki sandıkları acmak için 12 saat harcamıştım ama sürüklüyordu .
Blade of olympus da güzeldi valhalla'da. Kırmızı saldırılara bile parry yapabiliyor.

Ben kalkanı çok az kullanıyorum. Genelde dodgelamak daha kolay oluyor. Dodgelayarak kestim ben. Ejder Zırhını kullanmanı tavsiye ederim defans ve stregth statlarını iyi boostluyor. Valhallayı bitirdin mi?
Ejder zırhı kalkan ve parry'de buff veren zırh değil mi?
Direk statlara bakarak seçiyorsan survival seti de güzel. Özel bi efekti yok ama 7 levele gelince tüm statları çok arttırıyor.

@Kuroro Veilguard Denuvo kullanmayacakmış, hayret.
Veilguard güzel durmuyor pek ya. Ben dayanamayıp Metafor'u aldım, epey bir süre götürür beni zaten fazla zamanım olmuyor. Dünyasını epey beğendim world buildinge kasmışlar. Persona gibi bunu da seri haline getirirseler güzel olur. Asıl Game Freak'i patlatmışlar onu gördün mü? Her şeyi geçtim Typhlosion'a yakışmadı.

Veilguard güzel durmuyor pek ya. Ben dayanamayıp Metafor'u aldım, epey bir süre götürür beni zaten fazla zamanım olmuyor. Dünyasını epey beğendim world buildinge kasmışlar. Persona gibi bunu da seri haline getirirseler güzel olur. Asıl Game Freak'i patlatmışlar onu gördün mü? Her şeyi geçtim Typhlosion'a yakışmadı.
Dün @Keepr'a söyledim Gamefreak olayını, çocuk şok geçirdi .d Sapık bir çalışan yıllar önce yazmış, salak gibi silmemişler.

Meta aldıysan zaten dediğin gibi uzun süre götürür seni, kısa bir izlenim yazısı bekleriz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık