Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Ana menüde bi yerden görebilmen lazım. Challenge'lara falan bak. Orda tüm ödüller ve nasıl açabileceğin yazıyor. Belli bi zorluğu A veya S rank bitirmeyle oluyor çoğu.

Bi özel magnum var. Kilidini açtığın zaman tüm save'lerinde storage box'ta bekliyor diye hatırlıyorum. Oyuna bi nevi onunla başlayabilirsin. Ama sınırsız mermi özelliği silahın her şeyini geliştirdiğinde açılan upgrade. Yani kaleye girdiğinde yaparsın onu.

Chicago diye taramalı tüfek var. Asıl ayarsız olan oydu. Onu da sınırsız mermi yapabiliyorsun. Kaleye kadar dayanıp ordan sonrasını chicago'yla rahat yaparsın. S alırsın.

Kırılmayan bıçak var. Sanırım ng+'da satın alınabilen sınırsız bazuka vardı. Bi de zırhlı ashley var. Ağır diye yakalayamıyorlar, asla hasar almıyor. Ashley bölümündeki şövalyeler bile elleyemiyor mesela. Bunu hardcore'u A rank'le bitirip açıyorsun diye hatırlıyorum.

Ben en zor olanlar şapkalar diye hatırlıyorum. Tüm silahlara sınırsız mermi veren var mesela. O S+ istiyor diye hatırlıyorum. Onu bonus silahlar kullanırsan alamıyordun galiba.
Ben pro zorluğa new game plus olarak başlamadığım için aşırı zorlanmışım. :D Tekrardan başladım pro zorlukta new game plus olarak. Dediğin magnum silahı aldım ve hızlıca yükseltmeyi bekliyorum. Bütün silahların aynı güçlendirmeyle kalınca oyun speedrun gibi oldu zaten. Baya hızlı bir şekilde kaleye geldim. Ama böyle tadı da farklıymış. Zorlandığım kısımları çok rahat geçince baya tatminkar hissettim. :D

Ben pro zorluğa new game plus olarak başlamadığım için aşırı zorlanmışım. :D Tekrardan başladım pro zorlukta new game plus olarak. Dediğin magnum silahı aldım ve hızlıca yükseltmeyi bekliyorum. Bütün silahların aynı güçlendirmeyle kalınca oyun speedrun gibi oldu zaten. Baya hızlı bir şekilde kaleye geldim. Ama böyle tadı da farklıymış. Zorlandığım kısımları çok rahat geçince baya tatminkar hissettim. :D
İyi yaptın bence. Pro zorluğun ilk oynayışta zevki ayrı. Yükseltilmiş silahların varken alt zorluklarla aynı sayılır. Tek fark bıçakla korunamamak.

O magnum'u prof zorlukta istediğin sürede bitirince açıyordun demek. A rank isteyen taramalı tüfekti o zaman.

Senin o fiyat düşüren perk'in sınırsız bazukada baya işe yarayacak. New game plus'ta satın alınabiliyordu.

Herkes bir ara şu siteden en iyi, en sevdiği oyunları paylaşıyordu. Ben biraz farklı kullandım
ilk sırada sırasıyla oynadığım en iyi 5 Bilgisayar oyunu
ikinci sırada oynadığım en iyi ps4 oyunları
üçüncü sırada oynadığım en iyi ps3 oyunları
dördüncü sırada oynadığım en iyi ps1-2 oyunları
beşinci sırada da oynadığım en iyi nintendo ds oyunları var.
Castlevania: Aria of Sorrow oyna.

İyi yaptın bence. Pro zorluğun ilk oynayışta zevki ayrı. Yükseltilmiş silahların varken alt zorluklarla aynı sayılır. Tek fark bıçakla korunamamak.

O magnum'u prof zorlukta istediğin sürede bitirince açıyordun demek. A rank isteyen taramalı tüfekti o zaman.

Senin o fiyat düşüren perk'in sınırsız bazukada baya işe yarayacak. New game plus'ta satın alınabiliyordu.
Evet 400k gibi fiyat düşürüyor. Alabileceğim paraya eriştiğim an silahları da satıp alacağım. Magnum roketatar takılırım. :D

Magnumun sınırsız mermisine de kale bölümlerinin biraz başlarında aldım. Baya erken oldu. Sonrasında da baya hızlı ilerledim. Prof seviye acayip zorlamıştı. Bitirmenin ardından böyle bir oyuna başlamak feci keyif verdi. Zorlandığım kısımları aşırı rahat geçince feci keyiflendim. Bana ecel terleri döktüren Verdugo'yu bile çok rahat öldürdüm.

Yeni elden ring fragmanından 21 haziran'a kadar yüzlerce lore videosu yapılır şimdi.
Gördüğüm en güzel fragmanlarından biriydi ama çok da şey anlamadım.

Son düzenleme:
Dlc ile birlikte 53 dolarmış ER. İndirim de yemez şimdi bu. Pvp'de milleti darlamanın verdiği keyif başka yoksa düşünmeden çekerdim malum yerlerden

Hacı, bu Hellblade 2'yi neden oynanış yüzünden eleştiriyorlar; anlayamıyorum. Adamlar taa en başından beri oynanış yönünde iddiaları olmamıştı ki hiç. En son sinematik ve hikaye yönünden iddiaları vardı. Ki başardılar da. Ancak gidip de oynanış yok demek ve bu yönden hunharca eleştirmek de ne bileyim. Anlaması zor geliyor. Yine ezbere eleştiri ile karşı karşıyayız gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık