Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

sanırım bundle almışım, 75 değil 78 indirimle almışım çünkü
tek olarak usd a vurunca 11-12 usd civarına geliyor.Tabiki usd bazlı bile alım gücü düştüğünden yine uyguna geliyordu o dönem.steam mena fiyatına satılan ürünler indirim dönemlerinde hala iyi denilebilir konumdalar.indie oyunlar hariç tabii.indie ler steam en düşük kurundan hep listeleniyordu ama 3A oyunlar hep kendi fiyatlarından görüyorduk tl dönemi.epic zaten son artışlardan sonra zerre önemi kalmadı.Şaka gibi resmen steam usd fiyatlarıyla aynı satılıyor güncel oyunlar.epic den bir oyunu almam için tl bazlı en az %50 civarı ucuz olmalı anca o platformu kullanmam için.Geçtiğimiz aylarda işte son kez toplamıştım epic den oyunları.güncel çıkanlar dışında zaten alacağım oyun nerdeyse kalmadı gibi.beğeneceğim gözümden kaçan oyunlar çıkarsada bakarız artık ona.steam-epic zaten 1000 den fazla oyun var kütüphanede.

diablo 4 necro açıp hikaye kısmını bitirip bıraktım.end game olayına hiç bulaşmadım.yeni sezonla sıfırdan karakter açıp end game olayına girmeyi düşünüyorum.necro dışında ne açsam ona karar veremedim.grim dawn sene sonuna doğru yeni dlc gelecekmiş.ona tekrar başlamak için onu bekliyorum.oynanış item vb değişikler olacak.

Oyunda end game baya eksikti ya. 15'inde yeni sezon gelecek, biraz daha yapacak bir şeyler ekleyecekler. O zaman tekrar bakılabilir ama bu hali, cıks. Baya close betadan hallice bir durumda, maalesef.
Kaç level oldun? Şu an etkinlik olarak eksik ama şu an tam çar geliştirme zamanı. 100 level yap item topla sonra güncelleme bekle :D
Yaşlılığıma denk geldi yoksa o oyunun içinden geçerdim dolu dolu haritası vardı :fool:
Kasma zamanı ihtiyar :D Çarı 100 yapaydın. İtemler çok fena pasifler veriyor. :D Ben bile bir seviyeye çıktıysam büyücü neler yapmazdı... :D

Kaç level oldun? Şu an etkinlik olarak eksik ama şu an tam çar geliştirme zamanı. 100 level yap item topla sonra güncelleme bekle :D

Kasma zamanı ihtiyar :D Çarı 100 yapaydın. İtemler çok fena pasifler veriyor. :D Ben bile bir seviyeye çıktıysam büyücü neler yapmazdı... :D
100 olup, çarı neredeyse maksladım. Uber farmına başladım ama drop rate inanılmaz düşük diye uğraşasım gelmedi. Yeni sezonda über farmı düzenleyecekler zaten.

100 olup, çarı neredeyse maksladım. Uber farmına başladım ama drop rate inanılmaz düşük diye uğraşasım gelmedi. Yeni sezonda über farmı düzenleyecekler zaten.
Bu item olayında üçkağıt yapıyorlar herhalde. Bana bir ara sürekli en üst seviye item düşüyordu. Bu 2. skill ağacındaki sarıları fullemek için girdiğimiz zindanlarda. Mesela ilk 3, 3 tane falan verdi sonrası tırt. 1 tane bile düşmedi. en az 15 kere yaptım.

Sen nasıl 100 oldun yav? :/ 90'a anca çıkabildim ben.

Edit: Bu arada benim karakter anca rayına oturmaya başladı. Kolay kesiyorum ama çabuk ölüyorum. Çok rahat kesiyor moblar yav :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 1)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık