Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Fallout 4 gelmiş sonunda epice. Game of the year versiyonu 400₺ fln oluyor. Zam gelmezse haftaya alacağım inş.
İndirim dönemlerinde muhakkak %75 indirim alıyor bu oyun.epicde goty versiyonu tl fiyatı değişmezse 175 tl ye gelecek.steam versiyonuda 5.99 usd a düşüyor.Her türlü steam almak çok daha mantıklı.Acelesi olmayan steam indirim dönemini beklesin.Hemde o zamana kadar mod sorunları vb düzelmiş olur.Kendi adıma ben öyle yapacağım.

İndirim dönemlerinde muhakkak %75 indirim alıyor bu oyun.epicde goty versiyonu tl fiyatı değişmezse 175 tl ye gelecek.steam versiyonuda 5.99 usd a düşüyor.Her türlü steam almak çok daha mantıklı.Acelesi olmayan steam indirim dönemini beklesin.Hemde o zamana kadar mod sorunları vb düzelmiş olur.Kendi adıma ben öyle yapacağım.
Bu kadar düşüyorsa beklemek daha mantıklı.

fallout 4 goty 2021de kaç paraya aldığımı hatırladım da...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık