Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Bunun şimdi gösterilmesini beklemiyordum.
Oyun Ghost of Tsushima'nın yaklaşık 329 yıl sonrasında Yōtei'de geçecek.

Onun dışında Midnight Walk, Hell is Us, Arche Age ve Soul Reaver'ı ekledim istek listesine.

The Last of Us Remake'e para vermem dedim beklemeye değdi nihayet üyeliğe geliyor.
Seneye Tlou dizisinin 2. sezonu çıkınca da millete tam fiyattan satmak için üyelikten çıkarır çakallar.
Kadın karakter oynamak istemiyorum yazacaktım ama sonra oyunun en az 3k olacağı aklıma geldi sonra Playstation sahibi olmadığım aklıma geldi.

En son bir garibanlığı hatırladım...

Monster Hunter wilds'a 5 ay var. Tek umrumda olan bu şuan.

Bakalım kaplıcalara nasıl girecek. Sony oyunundan beklenecek bişey değil.
Bu oyun tam benim istediğim tarzda. Değişik silahlar kesmeli biçmeli ama bir türlü ısınamadım. Önceki oyunlarını denedim ama 1 saat sürmeden sıkılıp çıkıyorum :(

Bu oyun tam benim istediğim tarzda. Değişik silahlar kesmeli biçmeli ama bir türlü ısınamadım. Önceki oyunlarını denedim ama 1 saat sürmeden sıkılıp çıkıyorum :(
Ben sadece world'ü sevdim. Rise'ı sevememiştim. Diğerlerini denemedim. Wilds world'e benzediği için bekliyorum.

Başta world'e de ısınamamıştım ama sonradan çok sevdim. Net sebebini hatırlamıyorum ama long sword'a alışmanın etkisi büyüktü bende. Bi de canavarın hangi organına ne kadar hasar verince yere yattığını falan çözünce bağımlı olmuştum.

1 saatte büyük bi canavarla savaşır mısın belli değil. Silahları deneme fırsatın da olmaz. Dünyası çekmemiştir seni. Bana rise'da oldu bu.

Ben sadece world'ü sevdim. Rise'ı sevememiştim. Diğerlerini denemedim. Wilds world'e benzediği için bekliyorum.

Başta world'e de ısınamamıştım ama sonradan çok sevdim. Net sebebini hatırlamıyorum ama long sword'a alışmanın etkisi büyüktü bende. Bi de canavarın hangi organına ne kadar hasar verince yere yattığını falan çözünce bağımlı olmuştum.

1 saatte büyük bi canavarla savaşır mısın belli değil. Silahları deneme fırsatın da olmaz. Dünyası çekmemiştir seni. Bana rise'da oldu bu.
Yanlış hatırlamıyorsam World'ün başında bir şeyler topluyoruz sonla orta büyüklükte bir tane canavar saldırıyor. Onu keserken sıkıldım bıraktım ya ama yeni oyunsa denenir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 7, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık