Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

@Historia
Soma galiba benim ilk ve son oynadığım gerilim oyunu. Ama yeri hep başkadır bende. Sonu bayağı etkilemiştir beni. Etrafımda oyun oynayan kim varsa gözüm kapalı tavsiye etmişimdir. Last horizon'u oynadın mı ? Sonu hakkında ne düşünüyorsun ?

Wilcard kullandığında tüm kadronu sıfırdan kuruyorsun. Limitless ise yine sıfırdan kadroyu kuruyorsun fakat sınırsız bütçen oluyor. Limitless'da 1 kereliğine oluyor. Kadron öncesine dönüyor sonrasında.
Oha yine yeni bir şey öğrendik :eek:
Ben birisi sınırsız transfer diğeri de sıfırdan kadro kurmaya yarıyor sanıyordum

Soma galiba benim ilk ve son oynadığım gerilim oyunu. Ama yeri hep başkadır bende. Sonu bayağı etkilemiştir beni. Etrafımda oyun oynayan kim varsa gözüm kapalı tavsiye etmişimdir. Last horizon'u oynadın mı ? Sonu hakkında ne düşünüyorsun ?
Sırf jumpscare yok diye oynamaya cesaret ettiğim tek gerilim oyunu. Ben de çok beğenmiştim oyunu. oyunda herkesin fişini çektim. Birden fazla son olsaydı yanlızlıktan bizimkide çekerdi kendi fişini. last horizon olarak baktığımda steam’ de çıkan oyunu soruyorsan bir fikrim yok hiç oynamadım.

Sırf jumpscare yok diye oynamaya cesaret ettiğim tek gerilim oyunu. Ben de çok beğenmiştim oyunu. oyunda herkesin fişini çektim. Birden fazla son olsaydı yanlızlıktan bizimkide çekerdi kendi fişini. last horizon olarak baktığımda steam’ de çıkan oyunu soruyorsan bir fikrim yok hiç oynamadım.
Long Dark dlcsini sordum. :) Oynadıysan ne anladın sonunda. Şimdi Soma deyince, adı bile geçince bir ürperme geldi.O beden değişiminde kötü hissetmiştim kendimi. Birde bacağı kopmuş robotların hala doktor istemesi noluyoruz ya dedirtmişti bayağı.

@artyomdh @justahuman Fantazi futbolda Wild Card ile Limitless tam olarak ne işe yarıyor anlatabilir misiniz ? Genel olarak çeyrek finalde mi kullandılar öyle gerekmez mi ? Az zaman kaldı sorayım dedim.
Ben sona bıraktım jokerleri ama normalde çok fazla takım varken en iyi oyuncuları çekmek özellikle limitless açısından belki daha iyi olurdu.

Ama en başta jokerleri sona bırakmaya karar vermiştim öyle yaptım. Bu turda eksik oyuncuyla oynayacak olmama rağmen kullanmadım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık