Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Diablo'da şu an için düzgün bir endgame content yok. Düzgün bir boss göremedim. Dungeon'lar da bir yere kadar götürecektir. Bir süre sonra hype bitecek ve millet gömmeye başlayacak. Yeni sezonlarla beraber içerik eklenene kadar alınmasa da olur.

Diablo'da şu an için düzgün bir endgame content yok. Düzgün bir boss göremedim. Dungeon'lar da bir yere kadar götürecektir. Bir süre sonra hype bitecek ve millet gömmeye başlayacak. Yeni sezonlarla beraber içerik eklenene kadar alınmasa da olur.
O oyundaki combat yeri göğü inletecek kıvama gelip çeşitlenmediği müddetçe bir halt olmaz

Bi 10 yıl daha yeni diablo gelmez. dlc lerle filan oyunu canlı tutacaklatdır o yüzden hikaye'yi bitirmediler bence.

Son düzenleme:
Bi 10 yıl daha yeni diablo gelmez. dlc lerle filan oyunu canlı tutacaklatdır o yüzden hikaye'yi bitirmediler bence.
İlerde güncellemelerde bir yere gelebilir, ona bir şey diyemem. Eski wow oyuncusu olarak Blizzard'a güvenim yok. Muhtemelen aynı poe gibi her sezon geldiğinde 2-3 hafta oyna sonra yeni sezonu bekle olayına dönecektir. Kalite olarak poe'ye rakip olmasına daha çok var tabi. Casual için diablo iyidir.

Merhabalar herkese, sonunda ps5 sahibi olabildim. Deluxe paketi aldım hemen, paket içinde oynayanacak oyun önerisi alabilir miyim?
Dostum öncelikle hayırlı olsun güle güle kullan.
İstersen Ratchet & Clank: Rift Apart ile başlayabilirsin hem Dualsense kolunun sunduğu özellikleri görmüş olursun hem müthiş bir oyun deneyimi.

Paket içinde güzel bir sürü oyun var ama yavaş yavaş ilgi alanından başlamanı öneririm.
Böyle büyük kütüphanelere dalıp her oyunu oynamak isteyen arkadaşlarım oldu ve elledikleri çoğu oyunu yarım bıraktılar çünkü hemen bir sonraki oyuna atlamak istediler.
Sonradan da pişman oldular. O hataya düşmemek için en çok ilgini çekenden başlayıp yavaş yavaş oyundan oyuna geçmeni öneririm.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık