Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Öyle oyun satın alan birisi de değilim he. Satın almadan oynatan oyun kalmadı allahın cezası piyasada..

70 avro
Ben seviyorum ya Steam ve Epic kullanmayı, uzun zamandır torrent işine bulaşmıyorum, oyunları oynayıp silip sonra canım çekince indirip tekrar oynuyorum, bu yüzden kütüphane olması kolaylık oluyor ama fiyatlar uçuyor tabi.

Dereceli maçlarda kaybeden taraftaysan, oynadığın skora göre derece puanı düşmesi gerekiyor. Maç kazanıyorum 15 puan geliyor, maçı kaybediyorum 20 puan gidiyor. Kaybettiğim maçta ise tartışmasız, maçın en iyisiyim. Adil değil.

Dereceli maçlarda kaybeden taraftaysan, oynadığın skora göre derece puanı düşmesi gerekiyor. Maç kazanıyorum 15 puan geliyor, maçı kaybediyorum 20 puan gidiyor. Kaybettiğim maçta ise tartışmasız, maçın en iyisiyim. Adil değil.
Çok değişken bir şey o ama ya, oynadığın oyun türünden tut, matchmaking ratingin parametrelerini nasıl yapıldığı ve elo'nun hangi sisteme göre hesaplandığına kadar gider, ama düz fps oyunlarında CS gibi dediğin şekilde mantıklı olabilir.

Çok değişken bir şey o ama ya, oynadığın oyun türünden tut, matchmaking ratingin parametrelerini nasıl yapıldığı ve elo'nun hangi sisteme göre hesaplandığına kadar gider, ama düz fps oyunlarında CS gibi dediğin şekilde mantıklı olabilir.

Artık bir şekilde dikkate alınsın. Maçın başında oyuncu çıkar, ceremesini sen çekersin. 20-10-2 gidersin, senden daha düşük derecendeki adam 5-14-3 gider ama senden daha az derece puanı düşer.

Diablo videolarına bakıyorum. Ne hikayesine yükseldim ne oynanışına. Samimi söylüyorum Diablo adı sayesinde bu kadar sükse yapıp insanlara bakın bu oyun çok popüler olacak algısı yerleştirmese piyasadaki diğer arpglerden dönüp de oynamaya tenezzül etmez herhalde bir sürü insan.

Diablo videolarına bakıyorum. Ne hikayesine yükseldim ne oynanışına. Samimi söylüyorum Diablo adı sayesinde bu kadar sükse yapıp insanlara bakın bu oyun çok popüler olacak algısı yerleştirmese piyasadaki diğer arpglerden dönüp de oynamaya tenezzül etmez herhalde bir sürü insan.
Biraz inceledim, Redditte vs yorumladı okudum. Oyunda bir skilli alıyorsun ve oyun bitene kadar minimal değişiklikle ilerliyorsun deniyor. Bu konuda hayal kırıklığına uğrayanlar olmuş. Hype çabuk bitecekmiş gibi hissettim. En iyisi Poe'den devam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 4, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık