Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Parry yapmayı hakkıyla öğrendiğin an elin buna alıştığı zaman mevzusu biten oyun Sekiro. Yerim öyle başkalığı. Alışana kadar hepsinden zor alıştıktan sonra hepsinden kolay. Silahın vuruş hissi tırto katanayla mı kesiyorsun çubukla mı dürtüyorsun belli değil. Amaç poise barını doldurmak çünkü vurmak işin ekstrası bu oyunda... Parry mekaniği çıkan o çınlama sesiyle birlikte orgazmik anlar yaşatıyor zaman zaman onun dışında en az sevdiğim ve iplediğim FS oyunudur.
Diğer FS oyunlarına alışmaya bile gerek yok. Kesemiyorsan farmla gel, güzel bir farm noktası bulduğunda oyun kırılıyor zaten. Sekiro'nun ilk oynanışında verdiği his çok iyi ama tek seferlik bir oynanışı var. İnsanlar diğer oyunlar üzerine farklı buildler üzerinden konuşmayı seviyor, temel fark burda bence. Ds serisi dışında diğer oyunları bitirdim ve his olarak benim için Sekiro hepsinden iyi.
Sekiro için de geçerli değil bu ya.

Oyun içinde bulunup toplanabilen ve kısa zamanlı güçlendirici etkiler veren malzemeleri ve mekanik elden üretilen çeşitli yetenekleri hangi bosslar için kullanmayı bilirsen gerek kalmıyor parry yapmaya.

Salt parry hareketini öğrenmeyi zorunlu kılmıyor oyun, sadece öyle kodlatıyor oyunculara. Bir bossu yenebilmenin birden fazla yolu var, ama bu yollar hakkındaki videolar çok az maalesef.
Öyle veya böyle oynayışını geliştirmen gerekiyor. Parry olmadan oynamak zor benim için. Dediğin gibi güzel ekipmanlar ve malzemeler var ama Farm kadar oyunu kırmıyorlar. Sekiro'da Ng+ da kırılıyor oyun.

Diğer FS oyunlarına alışmaya bile gerek yok. Kesemiyorsan farmla gel, güzel bir farm noktası bulduğunda oyun kırılıyor zaten. Sekiro'nun ilk oynanışında verdiği his çok iyi ama tek seferlik bir oynanışı var. İnsanlar diğer oyunlar üzerine farklı buildler üzerinden konuşmayı seviyor, temel fark burda bence. Ds serisi dışında diğer oyunları bitirdim ve his olarak benim için Sekiro hepsinden iyi.

Öyle veya böyle oynayışını geliştirmen gerekiyor. Parry olmadan oynamak zor benim için. Dediğin gibi güzel ekipmanlar ve malzemeler var ama Farm kadar oyunu kırmıyorlar. Sekiro'da Ng+ da kırılıyor oyun.
Tek seferlik dediğin gibi. Oyunun genelinde verdiği zevk de öyle ahım şahım bir şey değil. Parry parry nereye kadar anasını satayım.

Yardım, hile veya bug kullanmıyorsan billurlu bosslarda alışmadan geçme işi yaş. Alışma aşaması Tekken, SF kombosu yapmaya çalışırmış gibi reflekse abanmayı gerektirmiyor o kadar. Sekiro böyleydi

Atomic Heart nasıl? İyi mi balon mu?
Biraz izledim de güzel tasarımlar yapmışlar ama izlediğim kısım boyunca sürekli aynı şeyleri yapıyor gibiydi. Farklı olarak bilmece tarzı şeyler farklı gözüküyordu. Bir de sara sara bayağı bir baktım bir türlü aynı alandan çıkmadı oyun o da biraz baydı. Yani tasarım harici oynanış sıkıcı gözüküyordu ama tabi öyle üstünkörü bir yorum benimki

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık