Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

@Dattebayo..! Birkaç build baktım. Str 99 vermiş. 50'den sonra hardcap değil mi bu lanet? Onun yerine yetenek verince tooltipte dps daha fazla artıyor. En azından Yetenek'teki puanlar da 50'ye gelene kadar. Tooltip mi yanlış, sıfırlama yokmuş oyunda. Deneme, yanılma yapamıyorum:d
Bazı ash of war’lar silahtan ayrı olarak str’yle güçlenebiliyor. Onlardan birine dayalı build olabilir ama gereksiz bence o kadarı.

Edit: bb oynadığını şimdi hatırladım pardon

Son düzenleme:
@Dattebayo..! Birkaç build baktım. Str 99 vermiş. 50'den sonra hardcap değil mi bu lanet? Onun yerine yetenek verince tooltipte dps daha fazla artıyor. En azından Yetenek'teki puanlar da 50'ye gelene kadar. Tooltip mi yanlış, sıfırlama yokmuş oyunda. Deneme, yanılma yapamıyorum:d
Keko chikage (katana) + evelyn (sağlam vuruyor bleed buildde bu tüfek) hacılayıp bleed build gitmek ya da büyülere abanmak gibi bir amacın yoksa bloodborne'da yapacağın en iyi şey quality gitmektir. 300 level üstü karakterimde str ve dexi 70'de bıraktım arcane 99'da üşenmesem kanrengini de 99'a kasardım. Yanlış hatırlamıyorsam büyülerin ve kanrenginin verdiği hasar son seviyeye kasar hatırı sayılır miktarda artıyordu. Ama str ve dex için bu kadarı fuzulî.

Chikage + evelyn dehşet build bu arada kafayı sıyırıp kanrengi gideni de anlıyorum sırf bunları için.

50 / 50 quality (str + dex) gitmek fazlasıyla yeter sana.

Son düzenleme:
Bazı ash of war’lar silahtan ayrı olarak str’yle güçlenebiliyor. Onlardan birine dayalı build olabilir ama gereksiz bence o kadarı.

Edit: bb oynadığını şimdi hatırladım pardon
Eyvallah:d
Keko chikage (katana) + evelyn (sağlam vuruyor bleed buildde bu tüfek) hacılayıp bleed build gitmek ya da büyülere abanmak gibi bir amacın yoksa bloodborne'da yapacağın en iyi şey quality gitmektir. 300 level üstü karakterimde str ve dexi 70'de bıraktım arcane 99'da üşenmesem kanrengini de 99'a kasardım. Yanlış hatırlamıyorsam büyülerin ve kanrenginin verdiği hasar son seviyeye kasar hatırı sayılır miktarda artıyordu. Ama str ve dex için bu kadarı fuzulî.

Chikage + evelyn dehşet build bu arada kafayı sıyırıp kanrengi gideni de anlıyorum sırf bunları için.

50 / 50 quality (str + dex) gitmek fazlasıyla yeter sana.
Vit, Str ve dex'i 50'de bıraktım fakat tüfeğin de dps olsun diye bloodtinge asılıyorum. Birkaç kişi de görünce acaba🤔 demiştim de eyvallah:d
Düz str/dex/tüfek oynayıp bitireceğim oyunu. Ng+ oynamam muhtemelen. Mergo'yu da kestim, dlc bosslarına bakacağım webten. Denk gelmedim. Onları kesmeden bitmesin oyun.

Eyvallah:d

Vit, Str ve dex'i 50'de bıraktım fakat tüfeğin de dps olsun diye bloodtinge asılıyorum. Birkaç kişi de görünce acaba🤔 demiştim de eyvallah:d
Düz str/dex/tüfek oynayıp bitireceğim oyunu. Ng+ oynamam muhtemelen. Mergo'yu da kestim, dlc bosslarına bakacağım webten. Denk gelmedim. Onları kesmeden bitmesin oyun.
Katedralin oradan dlcye geçiş yapman lazım. Oyun sana bir eşya veriyor bilmemne avcının gözü mü neydi. Onunla katedralin oradaki avlu gibi meydanda belli bir alanda bekliyorsun amygadala benzeri yaratık seni tutup dlc haritasına ışınlıyor. Müthiş silahlar inanılmaz bosslar var dlcde.

Katedralin oradan dlcye geçiş yapman lazım. Oyun sana bir eşya veriyor bilmemne avcının gözü mü neydi. Onunla katedralin oradaki avlu gibi meydanda belli bir alanda bekliyorsun amygadala benzeri yaratık seni tutup dlc haritasına ışınlıyor. Müthiş silahlar inanılmaz bosslar var dlcde.
Kessek de kurtulamıyoruz şu böcek şeyden.
Silahlara bakarım. Testere baya sardı da değişiklik iyi gelir:d

Kessek de kurtulamıyoruz şu böcek şeyden.
Silahlara bakarım. Testere baya sardı da değişiklik iyi gelir:d
Döner testere (pizzacutter diye namı var) rakuyo (orgazmik çift kılıç) moonlight greatsword (erdekini donunda sallar) kullanmadan bitirme oyunu.

Holy ludwig sword de almadıysan al. Normal hali seri vuran kılıç birleşmiş hali köpeğin evladı gibi mobları inleten greatsword oluyor. L2'si fena. Hasarı hayvan gibi. Normal oyundaki en op silahlardan biri envanterinde bulunsun

Çok büyük bir ikilemin içerisindeyim:

Yenemediğim bir boss var.Bu bossu yenebilmek için çok uğraştım ama birtürlü yenemedim.Bana diyorlar ki Youtube'dan bossun nasıl yenileceğini izle, kolaylıkla geçersin bölümü...

Ya tamam You'tube'dan izlersem bossu yenerim ama bu seferde bu işin tadı kalmaz.Kendi çabalarımla,binbir zorlukla boss kesmenin tadını,izleyerek kolaylıkla kestiğim boss verebilir mi?

Veremez.İzlemezsem de herhalde geçemeyeceğim bölümü.Bilemedim ne yapsam ki?
Sekiro'da izlesen bile geçilmiyordu Boss, değişik bir bela kendisi.

Hangi oyunu oynuyorsun sen.Biraz daha farm yapıp güçlensen yeter o zaman.

Bu Boss seni oyundan soğutacak kadar zorsa oyun tasarımı olarak hatalı demektir. From Software oyunları zor olduğu kadar adaletli oldukları için bu kadar iyi ve kabul görüyor. Sekiro hariç; reyiz bambaşka...

Döner testere (pizzacutter diye namı var) rakuyo (orgazmik çift kılıç) moonlight greatsword (erdekini donunda sallar) kullanmadan bitirme oyunu.

Holy ludwig sword de almadıysan al. Normal hali seri vuran kılıç birleşmiş hali köpeğin evladı gibi mobları inleten greatsword oluyor. L2'si fena. Hasarı hayvan gibi. Normal oyundaki en op silahlardan biri envanterinde bulunsun
ER'nin lootu kötü ya. Bir noktadan sonra he bu muymuş deyip geçiyorsun. Zindan olarak da BB çok daha temiz/dengeli iş çıkarmış. ER'de bazı zindanlardan çıkarken "0" gelişim/katkı hissi ile çıkıyordum. Burada neredeyse hiç yaşamadım o hissi. Bir şekilde ilerlemene yardımcı oluyor eğer ittirebiliyorsan.

Hangi oyunu oynuyorsun sen.Biraz daha farm yapıp güçlensen yeter o zaman.

Bu Boss seni oyundan soğutacak kadar zorsa oyun tasarımı olarak hatalı demektir. From Software oyunları zor olduğu kadar adaletli oldukları için bu kadar iyi ve kabul görüyor. Sekiro hariç; reyiz bambaşka...
Parry yapmayı hakkıyla öğrendiğin an elin buna alıştığı zaman mevzusu biten oyun Sekiro. Yerim öyle başkalığı. Alışana kadar hepsinden zor alıştıktan sonra hepsinden kolay. Silahın vuruş hissi tırto katanayla mı kesiyorsun çubukla mı dürtüyorsun belli değil. Amaç poise barını doldurmak çünkü vurmak işin ekstrası bu oyunda... Parry mekaniği çıkan o çınlama sesiyle birlikte orgazmik anlar yaşatıyor zaman zaman onun dışında en az sevdiğim ve iplediğim FS oyunudur.

Sekiro için de geçerli değil bu ya.

Oyun içinde bulunup toplanabilen ve kısa zamanlı güçlendirici etkiler veren malzemeleri ve mekanik elden üretilen çeşitli yetenekleri hangi bosslar için kullanmayı bilirsen gerek kalmıyor parry yapmaya.

Salt parry hareketini öğrenmeyi zorunlu kılmıyor oyun, sadece öyle kodlatıyor oyunculara. Bir bossu yenebilmenin birden fazla yolu var, ama bu yollar hakkındaki videolar çok az maalesef.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık