Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Elden Ringe başladım ya nereye gitsem dayak yiyorum... 3 saat fln oldu... Bi tarafa gidiyorum üstüme dev atlıyor ölüyorum. Diğer tarafa gidiyom barbar kabilesine rastliom ölüyorum. İlk başta açık dünyaya çıktığımız alanda ki abiye bir vurayım dedim. O bile artık beni kovalıyor. Ulan bir kere öldürdün zaten senin resetlenmen gerekmez mi ne zaman görse kovalıyor. Bı gucleniyim göstericem ona...
Yanlış mı oynuyorum beyler? Ben sürekli ölüyorum ya.....
Kendini dayak yedikçe güçlenen bir anime karakteri olarak düşün ve mümkün olduğunca çok dayak yediğini, bunların her birinin senin nihai planın olduğuna ikna et kendini.

Kendini dayak yedikçe güçlenen bir anime karakteri olarak düşün ve mümkün olduğunca çok dayak yediğini, bunların her birinin senin nihai planın olduğuna ikna et kendini.
Yani bütün attacklari sürekli dodgelayip yenmem gerekmiyor? Dayak yemem normal? Bu arada dayak yedikçe nasıl gelisiyorum? Sadece rünler birikiyor. Onlarla skill veriyorum bı iki tanede iten buldum. Başka güçlenme yolları var mı bilemiyorum ama daha oyun tanıtmadı. Mesela bir sürü bitki falan topluyorum ama ne yapicam onlarla emin değilim. Crafting zimbirtisini aradım ama bulamadım.

Yani bütün attacklari sürekli dodgelayip yenmem gerekmiyor? Dayak yemem normal? Bu arada dayak yedikçe nasıl gelisiyorum? Sadece rünler birikiyor. Onlarla skill veriyorum bı iki tanede iten buldum. Başka güçlenme yolları var mı bilemiyorum ama daha oyun tanıtmadı. Mesela bir sürü bitki falan topluyorum ama ne yapicam onlarla emin değilim. Crafting zimbirtisini aradım ama bulamadım.
Ahahahaha. Dayak yiye yiye sıyrılmayı öğrenirsin işte. Church of Elleh mi ne vardı, oyunun başlarında. Orada bir satıcı vardı. Ondan crafting kit alınca her yerde yapabiliyordun. Bazı eşyalar geçici güç veriyor. Ayrıca kılıçlara falan da elektrik, ateş gibi element eklemeleri yapabiliyorsun geçici. Bir de silahlara direkt bankai gibi eklemeler yapabiliyorsun. :oleyo2:

Elden Ringe başladım ya nereye gitsem dayak yiyorum... 3 saat fln oldu... Bi tarafa gidiyorum üstüme dev atlıyor ölüyorum. Diğer tarafa gidiyom barbar kabilesine rastliom ölüyorum. İlk başta açık dünyaya çıktığımız alanda ki abiye bir vurayım dedim. O bile artık beni kovalıyor. Ulan bir kere öldürdün zaten senin resetlenmen gerekmez mi ne zaman görse kovalıyor. Bı gucleniyim göstericem ona...
Yanlış mı oynuyorum beyler? Ben sürekli ölüyorum ya.....
Dövmekten önce hasar yememeye alışman lazım bu oyunlarda. Kalkanın arkasına saklan ve düşmanı biraz incele. Saldırısı bitince karşılık verip dayak yeme. Biraz bak saldırılarına. Sonra ne zaman kontra yapman gerektiğini çözdüğünde saldırmaya başlarsın.

-Ağırlığın %70’i geçmesin.
- Başta level atlarken canı arttır. Hasara kıyasla yüzde olarak daha fazla artıyor can.
-En çok rune’leri başta mezarlıklardan toplayacaksın.
-İyileşme iteminin sayısını ve iyileştirme miktarını arttıran malzemeden topla. Yerlerine internetten bakabilirsin bulamıyorsan.
-Hasar için en önemli şey silahı güçlendirmek. Malzemesini başlangıç yerine yakın bi madende toplayabilirsin. Bi de devlerin orda parlayan taşlar var. Deve vurdurarak o taşı kırdırabilirsin. İçinden lootu al bi üst level silah yükseltme taşı veriyordu.

Silahı +3 veya +4 yapsan, can statını da 20-25 yapsan ilk bölgeyi rahat temizlersin.

Dövmekten önce hasar yememeye alışman lazım bu oyunlarda. Kalkanın arkasına saklan ve düşmanı biraz incele. Saldırısı bitince karşılık verip dayak yeme. Biraz bak saldırılarına. Sonra ne zaman kontra yapman gerektiğini çözdüğünde saldırmaya başlarsın.

-Ağırlığın %70’i geçmesin.
- Başta level atlarken canı arttır. Hasara kıyasla yüzde olarak daha fazla artıyor can.
-En çok rune’leri başta mezarlıklardan toplayacaksın.
-İyileşme iteminin sayısını ve iyileştirme miktarını arttıran malzemeden topla. Yerlerine internetten bakabilirsin bulamıyorsan.
-Hasar için en önemli şey silahı güçlendirmek. Malzemesini başlangıç yerine yakın bi madende toplayabilirsin. Bi de devlerin orda parlayan taşlar var. Deve vurdurarak o taşı kırdırabilirsin. İçinden lootu al bi üst level silah yükseltme taşı veriyordu.

Silahı +3 veya +4 yapsan, can statını da 20-25 yapsan ilk bölgeyi rahat temizlersin.
O zaman vagabond olarak başlamak daha iyi sanki, yabanciysan bu oyunlara.

Samurai ile başladım. Şimdi vagabond yaptım okun bir faydasını görmedim. :(
Okta bi güçlü vuruş skill’i var. O çoğu düşmana tek atıyor. Bi de manuel nişan alıp kafalarına ateş edebilirsin. Baya güçlüydü o. Boss karşısında bile boss yaklaşana kadar 2-3 tane atıp iyi can götürebiliyorsun.

Samuray’ın katanası da ash of war özelliğinden dolayı iyi. Karakteri tanklaştırıp hep o saldırıyla değiş tokuşa girsen yetiyor.
İlk bölgede ikinci bi katana bulup dual wield yapabilirdin bi de.
_____
Vagabond’da halberd silahını üstünden kaldırmanı öneririm. %70 ağırlığı geçiyorsun çünkü. Sonra ayarlarsın ağırlığını.

En başta haritayı bulduğun düşman kampı var. Orda altın kalkanlı düşmanları kesip o kalkanı düşürsen iyi olur. 16 str istiyor ama elindekinden daha iyi bi kalkan.

Vagabond oynayacaksan ilk bölgede tank yapıp sonra paladinliğe yönelmeni öneririm. Ama tabi sevdiğin bi tarz farkedersen ona yönel.

ilk 2-3 saat kalkanla oynasan yeterdi oyuna alışman için. Büyücüyle bile yapabilirsin onu eğer taşıyabildiği bi kalkan bulabilirsen.

Bu Elden Ring denilen çöpü satın aldım. Klavye ve mouse'la oynanır mı bu sizce sonuçta sadece zıplama simülatörü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 28)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık