Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Aynı yollardan geçmişiz bende bir süre bleed gidip sona moonveil e dönmüştüm somberleri ne yaptıysam bulamadim sonunda YouTube reise başvurmak zorunda kaldım ve nerelerde olduğunu görünce anladım ki günlerimi anlirmis çok saçma yerlerde somberler.Ama moonveil i tamamlayınca blood dancer olmayı özlemiştim fakat moonveil de hoşuma gitmişti.Hosuna gitmeyen silah yada sinif yok hepsi ayrı tat veriyor.
Dostum bleed inanılmaz zevk veriyor. Bloody slash çaktım bir de üstüne dps tavan. Kesinlikle silah kullanımında daha tatmin edici ama büyü şansın yok. Sırf büyüleri de kullanabilmek için int gittim. FS oyunlarında büyü bug gibidir. Silahla kombine edince her türlü akar gidersin çok fonksiyonel bir çara dönüşüyor karakter. Bleed için gene kasarım ileride karakteri ama. Çift dagger gitmek gibi bir planım var denemek istiyorum sanırım en hızlı silah dagger. O hızı hayvani arcane ile birleştirince ortaya neler çıkar tahmin edemiyorum.

Taşlar konusunda şansım senin kadar yaver gitmez çünkü bulduklarımı başka bir büyülü silaha harcadım. Kalanı bulmak için haritada ilerlemek gerekebilir ama wikiden bakacağım yakında. Ömürden gidiyor boş beleş dolanmak aksiyona geçmek lazım.

Şu son birkaç aydır neden Zenimax çatısı altında çıkan her şey bedavaya dağıtılıyor microsoft hayrat olarak almış galiba :D sadece bu son 6 ayda oblivion new vegas fallout fallout 2 fallout tactics wolfenstein fallout 76 dishonored 1 dishonored 2 bedavaya verildi

Dostum bleed inanılmaz zevk veriyor. Bloody slash çaktım bir de üstüne dps tavan. Kesinlikle silah kullanımında daha tatmin edici ama büyü şansın yok. Sırf büyüleri de kullanabilmek için int gittim. FS oyunlarında büyü bug gibidir. Silahla kombine edince her türlü akar gidersin çok fonksiyonel bir çara dönüşüyor karakter. Bleed için gene kasarım ileride karakteri ama. Çift dagger gitmek gibi bir planım var denemek istiyorum sanırım en hızlı silah dagger. O hızı hayvani arcane ile birleştirince ortaya neler çıkar tahmin edemiyorum.

Taşlar konusunda şansım senin kadar yaver gitmez çünkü bulduklarımı başka bir büyülü silaha harcadım. Kalanı bulmak için haritada ilerlemek gerekebilir ama wikiden bakacağım yakında. Ömürden gidiyor boş beleş dolanmak aksiyona geçmek lazım.
Bleed build’de arcane kasıyorsun. Hasarını arcane’le arttıran seal da var staff da var. Büyü için gerekli minimum fth ve int’i alsan yetiyor.

Bleed build’le ben genellikle kan böceği büyüsünü atıyordum. Bloody slash’ın ilk 2 vuruşuyla aynı ana denk getirdiğinde o sinekler kanatma veriyor ve rakip sarsılıyor.Ardından o sarsılma sayesinde bloody slash’ın devamını rahatlıkla getirebiliyorsun yoksa açık beklemek lazım.

Arcane’le güçlenen seal ejderha saldırılarına bonus veriyordu. Yani rot nefesin normalinden güçlü oluyor. Kanatma yetmiyorsa bi de çürütürsün düşmanları.

Ben dex/arcane’i sonradan değiştirip faith/arcane yapmıştım. Silah yine hayvan gibi vuruyor ama büyü çeşitliliği de artıyor. Frenzy büyüleri, Rot nefesi ve Kanatma böceği bu builde çok yakışıyor.

Bloodborne daha kalite kokan bir oyundu. ER'den o havayı almadım DS teması üstüne kurdukları için. Ama çok güzel bir haritada aşırı içeriğe boğmuşlar gibi hissediyorum. Her şeyi zevk veriyor bu kadar kapsamlı olması kendini en çok oynatacak FS yapımı yapacak sanırım bana.

Str gitmekten tiksinirim
Açık dünya mantığı muhteşem ya. Oyunun en keyif veren tarafı o. O kadar yakışmış ki. Hiç bir açık dünya oyununda keşfetmekten bu kadar keyif almamıştım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 18, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık