Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

GOWR u izleyerek bitirdim Eastergames diye bir youtube kanalından .Forumda konuşulana kadar omuz kamerası olayını farketmemiştim ama eski oyunlara bakınca gerçekten savaşlara eksi hikayeye + yazmış omuz kamerası.

Bosslar çok sönük kaldı zaten Odin öldükten sonra ben kesin ana boss farklı biri çıkacak diye bekliyordum ki oyun bitmiş .Ne! dedim cidden oyun sonu canavarı bumu dedim inanılmaz sönük kalmış oyundan soğutan son savaş .Groa daha çok zorladı daha heyecanlandım.

Hikâye 9 diyara bölündüğünden konular dertler falan filan minimalize edilmiş eğer bütün hikaye tek diyarda geçseydi birbiriyle bağlantılı olarak daha büyük hikayelere yol açacaktı belkide ama her diyara girdikten sonra ortam yine çiçek böcek olarak başladı .Son Asgard finali görüntü olarak harikaydı da ne oldu yani Kratos'a oynanışa katkısı ne oldu sadece hikaye yürüdü
Oyunun adında bulunan Ragnarok kısımları çok hızlı ve üstünkörü geçilmiş. Daha uzun ve kapsamlı olmalıydı. Ek olarak Kratos general olmayı kabul etti ama generallik namına hiçbir şey göremedik. Ordulara hitap yok bir şey yok... Bodoslama daldık olaylara :/ Ayrıca Odin'e karşı 1vs3 yapmak Kratos'un şanına yakışmayan bir şeydi. Tüm panteonu ayıklayan adam Odin'e de tek girmeliydi. Ayrıca eski üçlemeye kıyasla epik sahneler yönünden sönük kalmıası da cabası. GoW 3'ün epikliği nereee bu nere...

Önceki sayfalarda da yazdım. Oynadığım en iyi oyun oldu Ragnarok ama bundan çok daha iyi olabilirmiş. Potansiyelini harcamışlar resmen.

Sanmıyorum reis, benim GTX 1050 kartlı laptop açmamıştı bile onu. Cyberpunku oynayabilmiştim ama.
Bende AMD R9 380 var, i7 6. nesil işlemci, 8 gb da ram var, RDR2 Cyberpunk'a göre daha optimize olmuş benim görüşüm, Cyberpunk da ayarları kısarak 30 fps alırken(o da dalgalı), RDR2 de rahat 50'yi görüyordum ve takılma/dalgalanma problemini yok denecek kadar az yaşıyordum.

Bende AMD R9 380 var, i7 6. nesil işlemci, 8 gb da ram var, RDR2 Cyberpunk'a göre daha optimize olmuş benim görüşüm, Cyberpunk da ayarları kısarak 30 fps alırken(o da dalgalı), RDR2 de rahat 50'yi görüyordum ve takılma/dalgalanma problemini yok denecek kadar az yaşıyordum.
Ben işlemcide de patlıyordum, 2 GB 1050 vardı bir de.

Ben işlemcide de patlıyordum, 2 GB 1050 vardı bir de.
Düzeltme yapayım 16 gb ram var ama, yeni bir bilgisayar değil benimki, 2015'te toplamıştım o zaman bile orta sınıfın biraz üstü sayılırdı, RDR2'de çok düşük performans alırım diye düşünürken, biraz görüntü ayarlarını kısınca mis gibi oynadım :D Optimazsyonu iyi olan oyunlar eski PC olsa bile bir şekilde çalışıyor, ki GOW 2018'de de öyle oldu, şu an Marvel's Spiderman Remastered oynuyorum, o da akıyor.

Sadece Horizon Zero Dawn oynarken bazen görüntüler, özellikle çalı çırpı bir garip oluyordu, ama Cyberpunk dediklerimden daha kötü idi, özellikle grafiği kısmama rağmen.

Witcher 3'ü zamanında oynamıştım fakat düşük ayarlarda ve düşük fps ile oynadım. Tadını düzgün alamamıştım. Şimdi tekrar oynuyorum bu gelen güncelleme ile. Kaldıramıyorum başımı oyundan. Nasıl keyifli geliyor yine. :D

Fakat konsolda grafik modunda oynayınca 30 fps olması gerekirken bildiğin 20-25 fps gibi oynuyorsun oyunu. Hiç akıcı değil. Konsolda anca performans moduyla oynanır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 34)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık