Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Herhangi bir oyunun en yüksek zorluğu DS oyunlarından çok daha zordur. Bu oyunlardaki zorluk anlayışı seni tarla faresi kıvamına getirirken düşmanları azgın file çevirmekten ibaret.
Gerçekten eğlenceli ama, oyunun mekaniklerine tam olarak adapte olman gerekiyor çoğu şeyi öldürebilmen için. Normal zorluklar sıkıcı gelecek artık bana :D
Dengesi yoktu 2018’in. Runic saldırıları açınca aşırı kolay oluyor. Ama onları açana kadar işkence. O yüzden ilk 2 saat zordu.

Bıçaklarınkini de açınca elinde 4 tane runic saldırısı olacak. Burdan sonra zorlanmazsın fazla.
Runicleri geliştirince biraz rahat ettim dediğin gibi, ama 1 lv bıçaklarla 5lv ve 4lvlardan oluşan bir yaratık ordusuna karşı verdiğim savaşı unutabileceğimi sanmıyorum :(

Baya güzelmiş hikayesi. Oyunlarında bir tane aksiyon oyunu oynamıştım Space Marine kontrol ediyordun bol bol ork kesiyordun ama ondan başka bir şeye bakmadım. Önerdiğin bir oyun vesaire var mı ?

Ben hikayesini okuyorum. Oyunlarını oynamadım. Space soldier denen elemanların hayatta kalma ömrü 1-2 dakika mı neydi. Sonra bunlardan trilyonlarca olduğunu öğrendim. Değişik bir evren.

Ben hikayesini okuyorum. Oyunlarını oynamadım. Space soldier denen elemanların hayatta kalma ömrü 1-2 dakika mı neydi. Sonra bunlardan trilyonlarca olduğunu öğrendim. Değişik bir evren.
Nereden bakıyorsun hikayesine ? Kitapları mı var. Evren çok geniş olduğundan önce genel özetini okuyabileceğim bir kitap olsa fena olmaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık