Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Ousama ranking

Beğendiniz mi ?

• Evet, çok tatlıı.

• Hayır, çocuk muyum ben?

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
İlginçtir ki normalde ne izliyorsam izleyeyim illa çamur atarım. İzlediğim 4 bölüm kadarıyla hiç sıkılmadım ki bu gerçekten nadirdir. Böyle diyor olsam da seriyi izlemeden yorumu okuyan birinin aklında yanlış bir imaj oluşmasın diye şunu da belirteyim ki öyle ufuk açıcı bir seri falan da değil. Farklı bir seri ama. Özellikle ana karakter oldukça yaratıcı bir tercih olmuş. Tavsiye ederim.
Ana karaktere bayılıyorum. 16. bölümdeyim. Rahatsız olduğum şey neredeyse yok. 3 hafta daha ikişer ikişer izleyip 23. bölümü direkt abimle izleyeceğim.

Bilmeyenler için söylüyorum 2. Sezonu izlemenize gerek yok ilk sezonu çevirip çevirip yayınlamislar direkt 10. bölüme geçebilirsiniz.

Bilmeyenler için söylüyorum 2. Sezonu izlemenize gerek yok ilk sezonu çevirip çevirip yayınlamislar direkt 10. bölüme geçebilirsiniz.
2. sezon değil, yan sezon olarak yayımlandı ama son bölümde 1. sezonun devamındaki olaylar gösterildi. Yan sezonun ilk 3 bölümünde kayda değer bir şey olmuyor ama 4’ten 10’a kadarki bölümlerin izlenmesi gerek bence. Özellikle son bölüm çok şaşırttı, düşünsenize Ouken’in mevzusu sonuçlanıyor.:respect: Normalde 3 bölüm sürecek olayları 1 bölümde gösterip bitirmişler.

Mangadaki en ilginç karakterlerden birini de görmüş olduk, 2. sezonu iple çekiyorum.

İlk sezonu farklı ve güzel başlayıp basit bir şekilde bitti. Geniş bir dünya vaadediyor gibiydi ama sezonu komik bir mutlu sonla bitirmeleri beklentimi çok düşürdü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık