Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Ousama ranking

Beğendiniz mi ?

• Evet, çok tatlıı.

• Hayır, çocuk muyum ben?

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Tür:Fantastik, macera
Yayınlandığı tarih:15 Ekim 2021
Bölüm sayısı :13(devam ediyor)
Stüdyo:Wit Studio
Konu:Kralın sağır ve güçsüz ilk oğlu olan Bojji'nin kral olabileceğine kimse inanmıyordu. Ancak o, dünyanın en yüce kralı olmayı kafasına koymuştu. Bir gün Bojji, suikastçi bir klanın hayatta kalan tek ferdi olan Kage(Gölge) ile tanıştı. İlginç bir şekilde onun hislerini anlayan Kage, dünyanın en yüce kralı olma yolundaki uzun macerasında ona eşlik edecekti.
Açılışı:

Son düzenleme:
İlginçtir ki normalde ne izliyorsam izleyeyim illa çamur atarım. İzlediğim 4 bölüm kadarıyla hiç sıkılmadım ki bu gerçekten nadirdir. Böyle diyor olsam da seriyi izlemeden yorumu okuyan birinin aklında yanlış bir imaj oluşmasın diye şunu da belirteyim ki öyle ufuk açıcı bir seri falan da değil. Farklı bir seri ama. Özellikle ana karakter oldukça yaratıcı bir tercih olmuş. Tavsiye ederim.

İlginçtir ki normalde ne izliyorsam izleyeyim illa çamur atarım. İzlediğim 4 bölüm kadarıyla hiç sıkılmadım ki bu gerçekten nadirdir. Böyle diyor olsam da seriyi izlemeden yorumu okuyan birinin aklında yanlış bir imaj oluşmasın diye şunu da belirteyim ki öyle ufuk açıcı bir seri falan da değil. Farklı bir seri ama. Özellikle ana karakter oldukça yaratıcı bir tercih olmuş. Tavsiye ederim.
Sen tavsiye ettiysen başlanır bir kaç kez gördüm ama nedense başlayasım gelmedi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık