Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM (Online Soccer Menajer) Korsanfan Ligi

Hangi Ligi Oynayalım ?

• İspanya Ligi (20Takım)

Kullanılan: 0 0.0%
  • Almanya Ligi (18Takım)

• Türkiye Ligi (18Takım)

• Belçika Ligi (18Takım)

• Polonya Ligi (16 Takım)

• Ukrayna Ligi (16 Takım)

• Portekiz Ligi (16 Takım)

• PTT 1. Lig (18 Takım)

• Kullanılan toplam oy
    15
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Romanya, ptt falan en mantıklıları. İngiltere iyi, bilindik oyuncular falan sarıyor ama en iyi 8-10 takım dışında şampiyon çıkma olasılığı çok çok az. Romanya'yı bilmiyorum @gyjbsch sana güvenerek oy attım :\
İyi yaptın, İngiltere sıkıntı bütçe farkı çok fazla, sponsor geliri veya oyuncu geliştirmek anlamsız oluyor. Zayıf takımlar çırpınırken güçlü takımlar nerdeyse oyuncularını 102 falan yapıyor. Türkiye falan diyen arkadaşlar, GS-Fb sıkıntısını görmüyor mu? Gereksiz taraftarlık yaparız ve ortam yalan olur. Şahsen Fener bana gelsin tek maç kazanmam. :(

İngiltereyi çıkar bence Emir.Önce Avrupayı dolaşacağız ki bu da 2017yi bulur ama ne önemi var kaçmıyoruz ya:D

Ya Selimler siz de gidiyor en sıkıcı lige oy atıyorsunuz.:D
Biz uzlaşmadan yanayız her zaman, sende şimdilik tepki için bizden yana ol, sonra çaresine bakarız.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bence giderde iste global ekonomi sevdali beyefendiler kulup sermayesini yonetmek istiyor.Sanki teknik adam degillerde muhasebeciler..
Hoho muhasebeci olmamış köle tüccarı demliydin :D:oleyo2:
Aynen helal olsun.

Gerçek taktisyenler ortaya çıkacak eeyyyy korsanfan üyeleri!!!

Avrupa Şampiyonasının heyecanı Korsanfan'da yaşanacak!!!

Var mısınız bu heyecanı yaşamaya?!!??!?!
Güzel olur ammaaa ticaret transfer yok diye istemezler.:artiz:

2 sezondur tırt takımla transfer ticaret yapamadım. Bir sezon da onlar yapamasın. :mad:

Avrupa Şampiyonası olsun.
Haklısın la seni pek yapaken görmüyoruz :D Hem böylece sonuçları butce değil taktik zeka belirlemiş olur.:hmm:

Biz uzlaşmadan yanayız her zaman, sende şimdilik tepki için bizden yana ol, sonra çaresine bakarız.
Bende sizden yanayım da dün Rusya dedim 18e ulaşamayacağımızı düşündüm.Avrupa şampiyonasıda güzel olur aslında sıkılmazlarsa

UUOOAHHH cok pis gaza geldim.Ben VARIM!.

Orasi oyle.Gerci bende bolca jeton var.Onlari para yerine kullanip oyuncu alabilirim:D
İş jetona kaldıysa şampiyon belli:D
Avrupa mı diyorsun şimdi de.?

Haklısın la seni pek yapaken görmüyoruz :D Hem böylece sonuçları butce değil taktik zeka belirlemiş olur.:hmm:

Bende sizden yanayım da dün Rusya dedim 18e ulaşamayacağımızı düşündüm.Avrupa şampiyonasıda güzel olur aslında sıkılmazlarsa

İş jetona kaldıysa şampiyon belli:D
Avrupa mı diyorsun şimdi de.?
Buyuk takimlarin olmadigi her lig benim icin makbuldur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık