Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM (Onlıne Soccer Menajer) Korsanfan Avrupa Uluslar Kupası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İngiltere'yi ve İtalya'yı zaten oynadık. Ama istenirse oynarız. İspanya ya da Fransa iyidir. Ankete ABD ve Brezilya falanda eklensin. Seçenekler çok az olmuş ve sadece bir oy hakkımız var. Çoklu oy atalım. Bir oy kesmez beni.

Sen hiç gonuşma Rifo:mad:.Hollanda gibi bir takıma hemde özel ant. yiyeveğin bile bile en sıradan taktiğinle çıkıyorsun:of:.Hezimett oluncada hiç birşey olmamış gibi davranıyorsaun :mad:Yakışmadı sana be Rifo:( Sen iyi mücadele etsen kazanırdın bile Almanyaqsın be.:mincika:
Almanların hakkını veremedim:üzgünüm: Bu sezon dağıldım:agla: Bana ne desen haklısın da kardeşin hırvatları dağıtmalıydı. Ben en iyi ihtimal iki fark yerdim antrenmana karşı o vakit yine Troy olacaktı şampiyon. Fatih Terim gibi ülke olarak hazırlanamadık demeyin şimdi:p Bu arada yine gelsin Son Goku:flaugh:

İngiltere'yi ve İtalya'yı zaten oynadık. Ama istenirse oynarız. İspanya ya da Fransa iyidir. Ankete ABD ve Brezilya falanda eklensin. Seçenekler çok az olmuş ve sadece bir oy hakkımız var. Çoklu oy atalım. Bir oy kesmez beni.

Almanların hakkını veremedim:üzgünüm: Bu sezon dağıldım:agla: Bana ne desen haklısın da kardeşin hırvatları dağıtmalıydı. Ben en iyi ihtimal iki fark yerdim antrenmana karşı o vakit yine Troy olacaktı şampiyon. Fatih Terim gibi ülke olarak hazırlanamadık demeyin şimdi:p Bu arada yine gelsin Son Goku:flaugh:
Kendi beceriksizliğini senin üstüne atmaya kalkiyorlar birak şunlari :D

Yok la şampiyonluğu takmiyorum da bazi boş konuşan arkadaşlara kapak oldu bu şampiyonluk o yüzden :)

Deplasmandayim la rakip almanya 5 atmak kolay gibi yazmişsin.
İspanya bende 1 averaj önde idi.
4-5 atmam lazimdi atmişim ama İspanya takilmiş :)
Sana da yaradi he benim galibiyet hedefi de tutturdun :)
Asıl ben sana yaradım lan. İspanyayı evinde 1-0 yendim ben :/

@Will of D. Goku'ya söyle geçmiş olsun, üzülmesin. O hakkıyla mücadele etti, elinden geleni yaptı. Şikeden uzak durarak en doğrusunu yaptı. Bazıları şampiyon olmak için gerekirse şaibeyle 10 tane bile atardı, yapacak bir şey yok.

@Will of D. Goku'ya söyle geçmiş olsun, üzülmesin. O hakkıyla mücadele etti, elinden geleni yaptı. Şikeden uzak durarak en doğrusunu yaptı. Bazıları şampiyon olmak için gerekirse şaibeyle 10 tane bile atardı, yapacak bir şey yok.
Aha gelmiş boş konuşan arkadaş.
2 gün önce ne diyordun sen?
Ben sana demedim mi ben bitti demeden bitmez diye.
Kesin konuşma pişman olursun demedim mi?
Kimle uğraştiğini unutma selim bu da ders olsun sana :)

2. lig ve Hollanda liginin de ankete eklenmesini talep ediyorum. İngiltere seçenler sonra Avrupa gibi pişman olacaktır.

İşte bu kimsenin sesi çıkmıyor hiç. Troysi'nin içinden geçmişim. Sesi çıkmamasından belliydi zaten.:D

@Will of D. Goku'ya söyle, üstüme düşeni yaptım. Çalın şarkıları, asın bayrakları, İspanya geliyor.:D
Bırak bu işleri liderlikten ettim seni daha ne? şampiyonu ben belirlerim. İspanya'yı şampiyon yapacağız dedik, yakında olacak inş.
Bir daha kine de seni şampiyon yaparız. Bırak Goku'm sevinsin.:D
Sen bu laflari ye de öyle gel konuş:D

Hollanda ligi kaç takimli baktin mi?
20 kisilik lig lazim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık