Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM (Onlıne Soccer Menajer) Korsanfan Avrupa Uluslar Kupası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İşte şampiyon her şeye rağmen planlarla programlarla zor maçlara rağmen son hafta rakip Almanya bile olsa 5 atarak. Hem de deplasmanda işte şampiyonluk dediğin böyle kazanilir.

Tüm boş konuşan insanlara laf la değil sonuçla cevap verilir. @gyjbsch Ne diyordun sen laf yiyeceğini biliyorsun uğramiyorsun buralara :D

@Will of D. Şampiyonluk dediğin böyle kazanilir dimi :)
Goku'ya selamlarimi ilet güzel mücadele etti ama rakibi bendim yapacak bir sey yok :D

@Riful Sana demiştim 5 atmisim :)
Son 3 sezondur son haftada en az 5 atiyorum :)
Şampiyonluk dediğin böyle kazanilir :)
Hemen havalara girmeye başlamışsın görende puan farkıyl aldın sanır.
Çocuk 4 tane atıyor defans oyuncusu kırmızı kart yiyor hucum oynattığından açık oluşuyor 3 tane yiyor.Kart olmasa eminim 6ya çıkabilirdi.O zaman sesin çıkıp yazacakmıydın böyle :D
Neyse tebrikler güzel yarış oldu ama kendini fazla buyukk görüyorsun.Alt tarafı bir kaç avarajla.

@Will of D. Son Goku'ya özürlerimi ilet. Gerçek kadrom ve taktiğimle oynadım. Antrenman sebebi ile 2-3 yerim diye düşündüm ancak 5 yemişim. Gerçi 2-3 yesem bile şampiyon Troy olurmuş. İspanya kırmızı görmüş Hırvatlara fark atamamış. Hırvatları dağıtsa yinede olurdu şampiyon. Tüm suç bende değil:p

@überalles Almanlara hakkını veremedim. Hitler gibi başarısız oldum. Sizden de özür dilerim. Şampiyon olsam şunu paylaşacaktım. Özel olarak aradım buldum içimde kalmasın. Deutschland, Deutschland über alles:sapkali:

Hemen havalara girmeye başlamışsın görende puan farkıyl aldın sanır.
Çocuk 4 tane atıyor defans oyuncusu kırmızı kart yiyor hucum oynattığından açık oluşuyor 3 tane yiyor.Kart olmasa eminim 6ya çıkabilirdi.O zaman sesin çıkıp yazacakmıydın böyle :D
Neyse tebrikler güzel yarış oldu ama kendini fazla buyukk görüyorsun.Alt tarafı bir kaç avarajla.
Yav 1 seferde hakkimi ver ya neyse senden beklediğim hareketler zaten bunlar.
Ben almanyaya 5 atiyorum siz takiliyorsunuz hala bahane öne sürüyorsun :/

Ne demişler bükemediğin bileği öpeceksin.

Şöyle olsaydi böyle olurdu gibi olmayacak laflar etmeyeceksin.
Olan ortada :)

Son hafta almanya ya bile 5 atiyorsam biraz düşünmek lazim kardeşin 4 farkli bile yense şampiyon ben oluyordum.

Son hafta almanya ya bile 5 atiyorsam biraz düşünmek lazim kardeşin 4 farkli bile yense şampiyon ben oluyordum.
Bu ne hırs lan. Antrenmanla 5 attın :/ Ama neyse işime yaradı almanya puan kaybedince 4. klüp hedefine ulaştım gg :D

Bu ne hırs lan. Antrenmanla 5 attın :/ Ama neyse işime yaradı almanya puan kaybedince 4. klüp hedefine ulaştım gg :D
Yok la şampiyonluğu takmiyorum da bazi boş konuşan arkadaşlara kapak oldu bu şampiyonluk o yüzden :)

Deplasmandayim la rakip almanya 5 atmak kolay gibi yazmişsin.
İspanya bende 1 averaj önde idi.
4-5 atmam lazimdi atmişim ama İspanya takilmiş :)
Sana da yaradi he benim galibiyet hedefi de tutturdun :)

@Will of D. Son Goku'ya özürlerimi ilet. Gerçek kadrom ve taktiğimle oynadım. Antrenman sebebi ile 2-3 yerim diye düşündüm ancak 5 yemişim. Gerçi 2-3 yesem bile şampiyon Troy olurmuş. İspanya kırmızı görmüş Hırvatlara fark atamamış. Hırvatları dağıtsa yinede olurdu şampiyon. Tüm suç bende değil:p

@überalles Almanlara hakkını veremedim. Hitler gibi başarısız oldum. Sizden de özür dilerim. Şampiyon olsam şunu paylaşacaktım. Özel olarak aradım buldum içimde kalmasın. Deutschland, Deutschland über alles:sapkali:

Sen hiç gonuşma Rifo:mad:.Hollanda gibi bir takıma hemde özel ant. yiyeveğin bile bile en sıradan taktiğinle çıkıyorsun:of:.Hezimett oluncada hiç birşey olmamış gibi davranıyorsaun :mad:Yakışmadı sana be Rifo:( Sen iyi mücadele etsen kazanırdın bile Almanyaqsın be.:mincika:

Bak hala böbürleniyo bir iş yapmış gibi.Lan seni hırvatlar şampiiyon yaptı ne bileğinden bahsediyon:oleyo2:
İhtimalleri söylüyorum alba krmızı gördü herşeyi berbat etti şerefsiz ona kızıyorum.Atılmasa
6 olurdu diyorum ukrayna bile 4-4-2 ile 6 atmış İspanyada atardı, hırvatların 3 atması da ilginç.

Goku senle dişe diş mucadele edip ufak bir averajla kaçırıyor senin tavrınsa 15 puan fark atmış gibi gerçi bu da senden beklenen hareketler.

Şampiyon dediğin geçen seneki Bolognadır gerçekte böyle olur.Çakma averajcı seni.:D
Ama bak hakkını yemiyom bu almanya galibiyetin güzel ondada aslan payı Rifonun maça asılmaması.:oleyo2:

Ligin ilk yarısını domine eden bendim hep 2.yarıdaki nalet beraberlikler yüzünden:mad:

Birde sezonun takımı ispanya olmuş osm bile diyor sen hala böbürlen.:D:flaugh:

@gyjbsch kusura bakma Selo be:( Gene oyunlar oynandsı üzerimizde:üzgünüm:

Neyse böbürleniip durmada lig anketi aç Croco-boy.
İngiltere
Almanya
İspanya
Türkiye
olsun direk.Elemeyle ugrasmayak.

Sen hiç gonuşma Rifo:mad:.Hollanda gibi bir takıma hemde özel ant. yiyeveğin bile bile en sıradan taktiğinle çıkıyorsun:of:.Hezimett oluncada hiç birşey olmamış gibi davranıyorsaun :mad:Yakışmadı sana be Rifo:( Sen iyi mücadele etsen kazanırdın bile Almanyaqsın be.:mincika:

Bak hala böbürleniyo bir iş yapmış gibi.Lan seni hırvatlar şampiiyon yaptı ne bileğinden bahsediyon:oleyo2:
İhtimalleri söylüyorum alba krmızı gördü herşeyi berbat etti şerefsiz ona kızıyorum.Atılmasa
6 olurdu diyorum ukrayna bile 4-4-2 ile 6 atmış İspanyada atardı, hırvatların 3 atması da ilginç.

Goku senle dişe diş mucadele edip ufak bir averajla kaçırıyor senin tavrınsa 15 puan fark atmış gibi gerçi bu da senden beklenen hareketler.

Şampiyon dediğin geçen seneki Bolognadır gerçekte böyle olur.Çakma averajcı seni.:D
Ama bak hakkını yemiyom bu almanya galibiyetin güzel ondada aslan payı Rifonun maça asılmaması.:oleyo2:

Ligin ilk yarısını domine eden bendim hep 2.yarıdaki nalet beraberlikler yüzünden:mad:

Birde sezonun takımı ispanya olmuş osm bile diyor sen hala böbürlen.:D:flaugh:

@gyjbsch kusura bakma Selo be:( Gene oyunlar oynandsı üzerimizde:üzgünüm:

Neyse böbürleniip durmada lig anketi aç Croco-boy.
İngiltere
Almanya
İspanya
Türkiye
olsun direk.Elemeyle ugrasmayak.
Yav hala konuşuyosun dün kendin diyordu senin işin zor diye zoru başariyiruz adam hala başarimizi kapamaya çalisiyor.
Almanyaya 5 atiyorum almanya la bu hem de deplasmanda yok.
İspanya kirmizi gordu diyorsun 4-0 dan 3 gol yiyorlar sonra demek ki sıkıntı var ispanya da.
Hadi 3 tane yemese bile yine ben şampiyon oluyordum 5 atmisim.
Neyse ne dersem diyeyim sen yine kendini öveceksin.
Hiç bir sezonu boş geçmiyorum o bana yeter. :)
Hala diyor ispanya olmuş la olsa ne olur şampiyon ben olmuşum güldürüyorsun beni he :D

20 takimli liglere bakayim dur turkiye olmaz o 18 takimli.

@NiTian ErXing Anketi kaldirsana yenisini açacam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık