Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM [ Online Soccer Menajer] İngiltere Premier Ligi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Asil sen hayirdir?
Bundan sonra ciddiyim keyf amaçli su sezon oynicam, bu sezon oynamicam, şöyleydi böyleydi diyenleri diğer sezonlara almayacam. Kim olirsa olsun. Gerekirse disaridan oyuncu bulacam yine almayacam. Yeter la bine şu sezon oyniyorum. Baska sezon olunca oynamiyorum. Hic oynama o zaman. Bir de lig basladiktan sonra istifa edip cikanlar var. Onlar zaten bu konuya daha hiç uğtamasinlar. O kadar sinir oldum şuan.
Bunları bana niye diyorsun, en baştan beri diyorum zaten.

Cidden ha çelsiyi alan arkadaşın iki etti bu yanılmıyorsam, yarıda bıraktığı. @Sir Crocodile peşine düş bu işin. Biliyorsun ben bıraktım artık. İyi takıma gelen çok olurdu. Olmaz böyle @Bavs bari sebebini söyle.

Sende ne antrenmanı yapıyorsun, bayram değil seyran değil, ligin ortasındayız kupaya saklasana hakkını be ya. Daha iki turun var kupada:D

Ben iki defa kullandım zaten, Üçüncüye 50 jeton veremem, antrenmansız karşılayacağım seni. Gel:p
2-1 aldın.Benim oyuncuların moraller yerde.

Biri bana +88 bir orta saha satsın para çok önemli değil 90 üstü olsa daha iyi olur aslında :)
Al benden istediğin bir oyuncuyu.

Ek olarak oyuncularımda gözü olan başkaları varsa teklif yollasın. Amacım kalmadı, o nedenle artık her teklifi kabul edeceğim. Miktarın önemi yok ama tabi oyuna girdiğimde aynı oyuncuya birden fazla teklif görürsem yüksek olanı kabul ederim.

Al benden istediğin bir oyuncuyu.

Ek olarak oyuncularımda gözü olan başkaları varsa teklif yollasın. Amacım kalmadı, o nedenle artık her teklifi kabul edeceğim. Miktarın önemi yok ama tabi oyuna girdiğimde aynı oyuncuya birden fazla teklif görürsem yüksek olanı kabul ederim.
Aksam teklif yaparim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık