Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM [ Online Soccer Menajer] İngiltere Premier Ligi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Chelseade iyi başlayıp oyunu bıraktı heralde. İyi takım alıp bırakıyorlar içim acıyor lan.
Cidden ha çelsiyi alan arkadaşın iki etti bu yanılmıyorsam, yarıda bıraktığı. @Sir Crocodile peşine düş bu işin. Biliyorsun ben bıraktım artık. İyi takıma gelen çok olurdu. Olmaz böyle @Bavs bari sebebini söyle.

10 maç üst üste kazandık.Sonradan takımın şaftı kaydı :D Havlu attık.
Sende ne antrenmanı yapıyorsun, bayram değil seyran değil, ligin ortasındayız kupaya saklasana hakkını be ya. Daha iki turun var kupada:D

Ben iki defa kullandım zaten, Üçüncüye 50 jeton veremem, antrenmansız karşılayacağım seni. Gel:p

Bir 10 hafta falan oynadım ama ondan sonra işe girdim o yüzden aksattım. 10 maç kalmış takımı toplayayım biraz o zaman.
Olay iş meselesi ise tamam, kusuruma bakma. Bende geçen aylarda işe girmiştim. İlk zamanlar yoğunluktan Toriko'yu, Op'u falan bile okuyamadım da sonradan düzene girdim. Çalışmak zor kolay gelsin:sapkali:

Olay iş meselesi ise tamam, kusuruma bakma. Bende geçen aylarda işe girmiştim. İlk zamanlar yoğunluktan Toriko'yu, Op'u falan bile okuyamadım da sonradan düzene girdim. Çalışmak zor kolay gelsin:sapkali:
Anlayışın için sağol hocam, oyuna fazla zaman ayırmak gerekmiyor ama öğlen işe 1 diye gidip gece 2.30'da falan gelince.. Sağol.

Oyuna başlayipta kötü gidince birakanlari diğer lige almayacağimi belirtmiştim.
Net olarak söylüyorum. Almayacağım.

@Monkey D. Dragon
Elonden geleni ardina koyma. Kupa da bakalim ne olacak. Kupayi en cok kazanan kisi olarak ne olursa olsun favorilerden biriyim ama kadro avantaji senden yana. Bakalim ne olacak.

@Riful
Diğer sezonu ben kuracam. Oyuncuda bulacam sıkıntı yok. Sadece bana birakin yeter. Lig bittikten 3 gün içinde Kura, oyuncular ve ligi belirleriz bende kurarim.

Sen hayırdır.:/

Sen hariç 2 kişi çıkmaz beni istemeyen, gizli oylama bile yapabilirsin.

Seneye ben şampi olacağım. O kadar yatırım yaptım, borçları tahsil edeceğim.:D
Asil sen hayirdir?
Bundan sonra ciddiyim keyf amaçli su sezon oynicam, bu sezon oynamicam, şöyleydi böyleydi diyenleri diğer sezonlara almayacam. Kim olirsa olsun. Gerekirse disaridan oyuncu bulacam yine almayacam. Yeter la bine şu sezon oyniyorum. Baska sezon olunca oynamiyorum. Hic oynama o zaman. Bir de lig basladiktan sonra istifa edip cikanlar var. Onlar zaten bu konuya daha hiç uğtamasinlar. O kadar sinir oldum şuan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık