Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM İtalya Ligi (Full)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nere iyi brnim takim, topcu yok da neyse artik elimizden geldigince idare edicez. :D
valla iyi yahu kadro bedelin benden 30M fazla bu da iyi fiyata satılcak adamların vardır anlamına geliyor :)
35 yaş üstü kaç oyuncum var bi gir bak ondan sonra da bana hak ver 4 adam sattım birde :üzgünüm:

2. kez roma geldi :/ Arkadaş bu roma çöp hedef 1. lik :/

Edit: Yolladım. Hedef 4 e düşmüş ^^
gel değişelim bak farklılık olur 14. olmayı hedeflemek:ehe: (chievo geldi bana:of:)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Benim merak ettiğim bir konu var. Bu medipol başakşehir de kaç milyon Euro para var. 5-6 tane oyuncuyu onlar almış. Benden bile zenginler galiba.

Benim merak ettiğim bir konu var. Bu medipol başakşehir de kaç milyon Euro para var. 5-6 tane oyuncuyu onlar almış. Benden bile zenginler galiba.
Bot onlar. Kim oldukları ya da kaç para verdikleri önemsiz. Sistem gereği rastgele listedeki fiyattan oyuncu alıyorlar sadece.

Son güncellemede artık başka liglerdeki adamların koyduğu oyuncular da görünecek diye bir şeyler dönüyordu ama o başakşehir falan bot hep.

abi bende ona bakıyorum 2 gündür gelen yoksa geçim mi nolur lan valla gözlerim kanıyor chievoya baktıkça :D
Senin gibi kötü takım sahibi bir sürü kişi var. Haksızlık olur. Ayrıca senin takımın vizyonuna göre oynayacağın için iyi bir şeyler yapabilirsin. Ayrıca sürekli al sat yapmakta önemli. Geçen sezonda 1 milyarlık takım yaptı adamlar. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık