Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM İtalya Ligi (Full)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oyunun Mobil versiyonunu indirdim cebe. Ama oradan birşey yapamadım. Normal pc den mi girmek lazım ara dan bu nishi no rifuru yada korsanfan serie A çıkması için. Ona göre bir iki saate eve geçince girerim. Bir arkadaş yardımcı olabilirse sevinirim. Bu arada telefon android.

Oyunun Mobil versiyonunu indirdim cebe. Ama oradan birşey yapamadım. Normal pc den mi girmek lazım ara dan bu nishi no rifuru yada korsanfan serie A çıkması için. Ona göre bir iki saate eve geçince girerim. Bir arkadaş yardımcı olabilirse sevinirim. Bu arada telefon android.
Yoo nicki yazınca lig arama yerine çıkması lazım. Yanlış bir şeyler yapıyorsundur.

doğrusu nedir acemiler için sizi bu seferlik yoracagiz. benim karşılaştığım sayfa bu şekilde. eve gectigimde pc den deneyecegim.

Tamamdır Pc den hallettim. Onayı ve Ayarlamamı buradan yapıp sonradan telefonla ile bağdaştırırım. oradan hallederim. mfaruk54 diye onay gönderdim. bilginize.

La bana sassulomu denk geldi şimdi. :D
Ya beyler leçıştır sitiyle 2. sıradaydım. Lanet gitmesin 4 oyumcum idmandaydı, en iyi oyuncularım. Onları dizileşe yazmayı unuttum, 3-2 kaybetmişim çelşıye olacak iş değil la.:of:
Benzer olayda unaytıtla geldi başıma gene as oyuncularım yokken ve eksikken yenildik iyi mi anasını satim ya. :mincika:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık