Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM İtalya Ligi (Full)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Saanada tebrikler.:respect:
Süper sezon oldu ama be. Şampiyon olunca tüy gibi hafifledim.:alkis:

@Riful Başka bahara artık dostum. şerefli 2.likte güzel.:a::oleyo2: 7.dee gönlüm sen ve Gokudan yana.:good:

Selo yeni konuda ankete sadece Almanya bulursak Almanya ve Fransayı eklersen iyi olur.yi bulursak Fransa yaparız.
Benim kaderimde yok şampiyonluk. Umarım seneye de ikinci olurum :artiz: Yalnız toplam iki defa İtalya yaptık ikisini de Bologna kazandı. Var bu takımda bir keramet :D

Fransa iyidir, ben bu sezonda Fransa dedim ama İtalya'ya oy attılar.

Dare demiş İngiltere 2'de güzel bir lig. Eşit takım çok, çekişmeli olur. Kişiler 20'yi aşarsa büyük ihtimal onu yaparız, ötekilere oy çıkmaz kolay kolay.

Benim kaderimde yok şampiyonluk. Umarım seneye de ikinci olurum :artiz: Yalnız toplam iki defa İtalya yaptık ikisini de Bologna kazandı. Var bu takımda bir keramet :D

Fransa iyidir, ben bu sezonda Fransa dedim ama İtalya'ya oy attılar.

Dare demiş İngiltere 2'de güzel bir lig. Eşit takım çok, çekişmeli olur. Kişiler 20'yi aşarsa büyük ihtimal onu yaparız, ötekilere oy çıkmaz kolay kolay.
Deme öyle la:( Kıl payı kaçıdın 7.de koparırsın.:artiz:

Aynen bir daha İtalya yaparsak büyük takımları çeken değil Bolognayı çeken favoridir gözümde:D Efsane takımdır.:a:

İniltere 2.lig olur Fransa olur, Almanya olur.3'ünden biri. @Daredewill

Bu sezon üçümüz çekelim kurayı.:a::rolleyes:

Deme öyle la:( Kıl payı kaçıdın 7.de koparırsın.:artiz:

Aynen bir daha İtalya yaparsak büyük takımları çeken değil Bolognayı çeken favoridir gözümde:D Efsane takımdır.:a:

İniltere 2.lig olur Fransa olur, Almanya olur.3'ünden biri. @Daredewill

Bu sezon üçümüz çekelim kurayı.:a::rolleyes:
Bu sezon ben karışmam :D Çok kura çektim, artık el etek çekiyorum ve insanların kaderini sizin ellerinize bırakıyorum :a: Siz 3-5 kişi çekin özelden, benim takım belli hedefi 2 olan, unutmayın :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık