Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM İtalya Ligi (Full)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herkese tebrikler epey çekişmeli ve güzel bir lig oldu. İyi kötü hedefi de tutturdum.

Ligi 6-0'lık üç maçla kapatmışız. :D

bana görevlerle beraber 160 geldi birde atletico mineiro ile oynuyorum son maç kaldı henüz mağlup olmadım öyle tamamlarsam 400 daha gelecek onu bekliyorum ben asıl :D

Arkadaşlarımızı kutluyorum. Diğerlerine de bol şans diliyorum. Yeni ligin konusunu açıyorum.

Bu arada özellikle oynamayı bırakmayan ve sonuna kadar devam eden tüm herkese çok çok teşekkürler.
Saanada tebrikler.:respect:
Süper sezon oldu ama be. Şampiyon olunca tüy gibi hafifledim.:alkis:

@Riful Başka bahara artık dostum. şerefli 2.likte güzel.:a::oleyo2: 7.dee gönlüm sen ve Gokudan yana.:good:

Son düzenleme:
Saanada tebrikler.:respect:
Süper sezon oldu ama be. Şampiyon olunca tüy gibi hafifledim.:alkis:

@Riful Başka bahara artık dostum. şerefli 2.likte güzel.:a::oleyo2: 7.dee gönlüm sen ve Gokudan yana.:good:

Selo yeni konuda ankete sadece Almanya bulursak Almanya ve Fransayı eklersen iyi olur.yi bulursak Fransa yaparız.
millet İngiltere seçer artık önlerinde duramayız. Bana kalsa hep farklı lig oynayalım. İngiltere 2. ligi tercihim ama konuyu artık yarın açarız.

Oyunu da bu ligte oynayan arkadaşlar önceliğimiz olacaktır. Devam etmek istemeyenlerin yerine ekleme yaparız.

millet İngiltere seçer artık önlerinde duramayız. Bana kalsa hep farklı lig oynayalım. İngiltere 2. ligi tercihim ama konuyu artık yarın açarız.

Oyunu da bu ligte oynayan arkadaşlar önceliğimiz olacaktır. Devam etmek istemeyenlerin yerine ekleme yaparız.
Bize gına eldi ama İngiltereden yav.Almanya ve Fransadan sonra da yapabiliriz ne acelesi var.

Öncelik olarak katılımcı sayısını belirlemeliyiz.Ona göre ligi seçeriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık