Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM İtalya Ligi (Full)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynen maçın hakkı beraberlikti. 4 oyuncum antrenman da yakalandı. Dizi izlerken onları unutmuşum. Biraz şansına yendim. Zaten lig sonu yaklaştıkça benim oyuncular kendilerini galiba gece alemlerine falan verdiler. Bazen saçma sapan sonuçlar alıyorlar. Akılları futbol da değil
bende casus yollamıştım sana baktım o hakemde çok agresif oynatıyorsun bazı mevkiler boş şaşırdım kesin puan kaparım demiştim ama kalite farkı işte yapacak bir şey yok :D ben artık ne 1 basamak aşağı ne de yukarı oynama ihtimalim kalmadığından rahatım bir maçta kaleciyi forvete koymayı bile düşünüyorum :oleyo2:

@Riful şampiyon olmazsan menajer sıralamasında ikinciliğim de garanti jetonda alırım ordan baya önümüzdeki sezon iddialıyım :cool:

Yapma böyle şeyler, heyecanlanıyorum :artiz: Ama hala umudum yok. Kalan maçların kolay, benimse takılabileceğim maçım var.

Eğer şampiyon olursam yazıklar olsun :/

Birde sen nasıl yenildin yav, epey şaşırdım :p
Len dün 8 atmıştım ama değişmemişim dizilişi taktiği. Troysinin sağı solu belli olmuyor, ki o da çok şaşırdı.:artiz:
Evet sen daha Genoayla oynayacan hem benim Goku kozum var.:oleyo2:
Şöyle bir tökezleyeyimde seeni bi heycanlandırayım dedim asslında.:rolleyes::flaugh:

32 hafta sonra Crotone galibiyet aldı ağlıyorum şuan. Orta sahayı geliştirip kgv oynatmayın zayıf takımınız varsa benden söylemesi. Mutlaka iyi bi forvet olsun. Suarez'i aldık skorlar düzeldi ama bu saatten sonra..

Merkezde gol atçak la işi gücü ne. Bak diğer elemanlarım nasıl arı gibi çalışıyor. Yaşlanmış o çöp olmuş :artiz:

Gol kralları
Neymar
Genoa
23
Alcácer
Bologna
21
Sterling
Genoa
21

:a::a:
Kanat atağı ve 3 forvet kullandığın için merkez zayıf kalmış olabilir. Üstelik Neymar ve Sterling Suarez'den hem daha güçlü hem daha gençler.

Lan 100 lük forvetim 32 haftada 1 gol attı, daha ne deyim. Defan ondan çok attı. Benim oyuncuların hepsi satılmış, başka söze gerek yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık