Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[KorsanFan] OP Manga

Teşekkürler. Ben oraya geçeyim ama KF'nin haberi olsun diye yazdım.
On yıl kadar önce amatörce bir çalışmanın eseri buradaki bölümler. Benim çevirdiğim bölümlerin bile çevirisi leş gibi, bunun yerine geçmesi için renkli projesine başlamıştık. Arabasta'ya kadar geldik, vakit bulursak devam edeceğiz.

@Smoker @Tombe bir şeyler istemek için yazmak hoşuma gitmiyor fakat 1012,1013 ve 1014 bölümlerine sadscans'tan başka bir yerden ulaşamıyorum. sadscans'te de fotoğraf download kapalı sanırım. yeni tortugada da yok malesef. münkünse 1012, 1013 ve 1014 bölümlerinin downloadını paylaşabilir misiniz? tortugadan fotoğraf indirilebiliyormuş, oraya yüklemeniz bile yeterli olacaktır. teşekkürler.

@Smoker @Tombe bir şeyler istemek için yazmak hoşuma gitmiyor fakat 1012,1013 ve 1014 bölümlerine sadscans'tan başka bir yerden ulaşamıyorum. sadscans'te de fotoğraf download kapalı sanırım. yeni tortugada da yok malesef. münkünse 1012, 1013 ve 1014 bölümlerinin downloadını paylaşabilir misiniz? tortugadan fotoğraf indirilebiliyormuş, oraya yüklemeniz bile yeterli olacaktır. teşekkürler.
O bölümlerin bizdeki downloadları ölmüş. O yüzden ekleyemedik onları daha. Bir kaç gün içinde yüklenmiş olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık