Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Onur Ayı

Bence i+'ı çıkarsınlar, daha rahat kutlarlar. Aşırı uçtaki şeyleri yapan bu arkadaşlar çünkü :D Neyse kutlu olsun diyelim yinede. Umarım günün birinde sosyal hayattan soyutlanmadıkları, kimliklerini açık bir şekilde yaşayabildikleri bir Türkiye görürüz, muhtemelen bi 500 sene sonra felan :D
''İ'', İnterseksüellik değil mi?
En zor şeyleri yaşayanların onlar olduğunu düşünüyorum.
Babaannemin halası da(Sanırım) benzer olaylar yaşamış ve sonunda intihar etmiş.

''İ'', İnterseksüellik değil mi?
En zor şeyleri yaşayanların onlar olduğunu düşünüyorum.
Babaannemin halası da(Sanırım) benzer olaylar yaşamış ve sonunda intihar etmiş.
"+" kısmından bahsetmiş arkadaş ya, aşırı radikal kişiler genelde bu standart dışı yönelimlerden oluyor benim de gözlemlediğim kadarıyla, hak veriyorum.

kutlu olsun mutlu olsun.

hangi tarafta olunursa olunsun en özgürlükçü anlayışlarda buluşma dileğiyle. forumda böyle konuları görmek sevindiriyor, eğlendiriyor da. çok fikir alışverişi göremesek de herkes yaşadığını yada bildiğini paylaşıyor. farklı görüşler edinmiş yada sahip olmuş insanların uzlaşmaya her seferinde bi adım daha yaklaştığını düşünüyorum. keza her seferinde daha hayırlısını beklemek işi zamana bırakmak kumar gibidir, toplumun geneli zaten bu kumarı oynar ve bu kurala uyar. mental uğraşı verip de toplumun her parçasını anlamaya çalışana ne ala.

temennimi yineleyerek, hangi tarafta olursa olsun kişilerin toplumun bi parçası olduğunu unutmayalım, kültür üreten toplumdaki çeşitliliğe bağlı azınlıktır ki hem bu kültürün her bi parçasını kullanıp hem de onu üretenleri görmezden gelerek ikiyüzlü olmayalım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık