Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] One-Punch Man (Murata)

Bu durumu yapay zeka'ya sorduğumda bana birkaç tane olasılık söyledi bunlardan bir tanesi de Goku'nun Saitama'ya göre daha fazla dövüştüğünü ve farklı farklı ırklardan edindiği tecrübesinden dolayı şuan daha güçlü olduğunu söyledi, fakat Saitama'da çok büyük potansiyel var ileride kazanacaktır. Aklımda kalan bir diğer olasılıkta, Eğer Goku dövüşün başında tüm gücünü kullanmazsa Saitama'nın kazanacağını söylüyordu.
Goku nun diğer üst formlarında Saitama birşey yapamaz ama base halini Saitama devamlı güç artışıyla alır gibi geliyor.Goku evrenindeki güç skalaları baya abartı seviyede.Saitama evrenindeki güç skalası düşük kalıyor.

Goku reis döver. Duygusallıktan mı dersiniz , ne derseniz deyin. Goku başkadır bende. Güç olarak da seri sonunda tanrıları yenecek seviyeye geleceği için hemen hemen aynı klasmanlardadırlar. Yukarı da bir arkadaş da demiş evren farkı çok fazla. Goku'nun evreninde tanrısal seviyeye geçti adamlar. Her rakip o seviyeye geldi gibi duruyor.

Dragon Ball çok severim, kaç kere de baştan başlayıp Super serisinden tut fan yapımı Multiverse mangalarına kadar okuyorum ama OPM yanında Dragon Ball çok daha basit, gag, gerçek dışı kalıyor bana göre. DB evreni ve güç seviyeleri çok yapay.

Dragon Ball çok severim, kaç kere de baştan başlayıp Super serisinden tut fan yapımı Multiverse mangalarına kadar okuyorum ama OPM yanında Dragon Ball çok daha basit, gag, gerçek dışı kalıyor bana göre. DB evreni ve güç seviyeleri çok yapay.
Aynen. Guc olarak geride mi kaldin. Hemen bir zaman odasina git ve 3-5 yil kal calis. Hemen guclenip geliyorsun :)

2.sıra kahramana kafa tutup bi halt edemediği duyduklarında Saitama'yı S+ gizli silah vs. diye nitelendirmeleri lazım artık, avucuyla canavarları çiğ köfte gibi sıkan bücür kadın bi sıyrık dahi atamadı, anlayın yahu artık güneş sisteminin en güçlü canlısı :hhh:

sait abi çok centıl adamsın abi!
Güzel bölüm olmuş One'a sadık kalmışlar tek farkla orada blast'ın yüzü tam belli değildi burada biliyoruz artık kim olduğunu, Garou dövüşünde ki gibi olayı çok çekişmeli bir dövüş olmuş gibi çizmemişler olması gerekende buydu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık