Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] One-Punch Man (Murata)

Blast, Tatsumaki ve Saitama(ki onun gibisi yok) diğer S sınıfı kahramanlarda güçlü ancak bunlar S++ desek, Saitama S10x+ olur sanırım :D

Spoiler değil la normal Murata çizimlerinde geçmişti. One'un çizimleri okuyamıyorum ben. okumaya kalkıyorum ama lanet edip bırakıyorum iki sayfa sonra. :D
He geçerken teklediği yeri biliyorum ama o sayılmaz ya :D Ben okudum birkaç bölüme baktım da sarmadı. Geçen de youtube tan spoiler yiyordum.
Saitama vs Tatsumaki koymuş manyağın biri.

He geçerken teklediği yeri biliyorum ama o sayılmaz ya :D Ben okudum birkaç bölüme baktım da sarmadı. Geçen de youtube tan spoiler yiyordum.
Saitama vs Tatsumaki koymuş manyağın biri.
O yüzden bir uyarma gereği duydum. :/

Orijinal seride yokmuş ama güzel sahne olmuş bence. :D

Bu mangayı başka çizende mi var? Daha en son bölümü okumadık mı şimdi, güncel değil miyiz?
Bu seri normalde One nickli amatör bir mangakanın, internette yayınlanıyor ama çizimleri çok kötü. Zaten trol seri yapmış.
Pro mangaka Murata reyiz de çok beğenmiş seriyi, sağlam çizimlerle tekrar yayınlıyor Jump'ta.

Orjinal çizer ve senaryosunu yazan One diye bir eleman. Murata beğenip tekrar çiziyor. Sonra da ver elini anime.
O adam şimdi mangada kaça kadar geldi? Büyük ihtimal Türkçe yoktur zaten.:(
Öyle ise bu adam dava açsa Murata'ya kazanır ve ne para kaldırır. Tabi telif haklarını satmadığını düşünürsek.

O yüzden bir uyarma gereği duydum. :/

Orijinal seride yokmuş ama güzel sahne olmuş bence. :D

Bu seri normalde One nickli amatör bir mangakanın, internette yayınlanıyor ama çizimleri çok kötü. Zaten trol seri yapmış.
Pro mangaka Murata reyiz de çok beğenmiş seriyi, sağlam çizimlerle tekrar yayınlıyor Jump'ta.
Ahah bi de Fransızca atmış :D Saitama'yı hayal edemiyorum. Nasıl bi ses tonu gerekir o düblaja :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık