Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] One-Punch Man (Murata)

Dediğinde çıkabilir ama yanlışım yoksa bu adam kahramanlar birliği kurulmadan önce (18 yıl önce) Tatsumaki'yi kurtarmış ve onun tarafından güç olarak onaylanmış son derece güçlü bir adammış Saitama yanlışım yoksa Kahramanlar Birliği'nin kurulma nedeni ama 3 yıl önce kuruldu yani Saitama'nın evrim geçirmeden(herkese tek atma muhabbeti) önceki hali o kadar güçlü ise sıkıntı yok ama bize ilk gösterilene göre değil.Gerçi Saitama'nın yaşı da çok genç 18 yıl önce olsa bile 7-8 yaşında oluyor Saitama.
opm one spoilerı içerir.
dur yolcu, bilmeden açıp girdiğin bu spoiler seni keşkelerin kölesi yapacak yerdir
evet öyle ama saitamanın geçmişe gidip gelme ihtimali yok mu :dd

opm one spoilerı içerir.
dur yolcu, bilmeden açıp girdiğin bu spoiler seni keşkelerin kölesi yapacak yerdir
evet öyle ama saitamanın geçmişe gidip gelme ihtimali yok mu :dd
"Blasti in çocuğu da yeni kahramanlardan oldu. Nereden baksan o cocuk ile saitama arasinda 5-10 yas var. Yani Blast, Saitama değil.]

peki siz bilirsiniz :d
Şöyle bir şey bekliyorum ben daha ziyade;
Saitama çalışarak değil de bu Blasttan irade geçişiyle bu güce kavuşmuş da olabilir veya belki o da sınırlayıcısını kırmıştır. Çünkü Saitama 25 yaşında ve 3 sene de talimi var. Bu bilgilere göre 6-7 yaşında olması lazım Saitamanın en başında. Öyle olmadığı da ortada.

Şöyle bir şey bekliyorum ben daha ziyade;
Saitama çalışarak değil de bu Blasttan irade geçişiyle bu güce kavuşmuş da olabilir veya belki o da sınırlayıcısını kırmıştır. Çünkü Saitama 25 yaşında ve 3 sene de talimi var. Bu bilgilere göre 6-7 yaşında olması lazım Saitamanın en başında. Öyle olmadığı da ortada.
tamam işte ben de o yüzden zaman yolculuğunu düşündümdü :T adam zaten genç neden yaş hesabı yapayım ki ortada her şey

Seri çok güzel hal almaya başladı beni daha çok çekiyor içine umarım finali de ve 1.olan kahramanı da güzel işler .Tatsumaki seride ki favorim her sahnesinde daha da seviyorum son bölümde kendini aşıyor. Çakma sayborg ise tam bir ezik gibi davranıyor hiç hocasını örnek almıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık