Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] One-Punch Man (Murata)

MuzluYulafEzmesi

Daha cevrilmediginden spoiler sayilir da Webtoonda Darkshine bu bolumde Bang'e karsi antreman macinda tum saldirilarinin hatta bu yaptigi full vucut hucumunun bile Bang tarafindan engellendigini ve cok fena dayak yedigini soyluyor. Ve Garou'ya Bang'in seviyesinden cok asagida oldugunu ve o tecrubesi sayesinde WSRSF teknigine asina oldugunu belurtiyor.
Oysaki manga hiç de öyle hissettirmiyor Bang konusunda . Şaşırdım .

Oysaki manga hiç de öyle hissettirmiyor Bang konusunda . Şaşırdım .
Saf guc ve dayaniklilik bakimindan DS Bang'ten yuksek olabilir ama dovuslere etkileyen ceviklik tecrube teknik faktorleri de var. Darkshine butun gun gymde agirlik kaldiriyor, bazi acilardan cok eksik.

Ayrica Bang ozellikle insan ve insan gibi dovusen rakiplere karsi avantajli

Daha cevrilmediginden spoiler sayilir da Webtoonda Darkshine bu bolumde Bang'e karsi antreman macinda tum saldirilarinin hatta bu yaptigi full vucut hucumunun bile Bang tarafindan engellendigini ve cok fena dayak yedigini soyluyor. Ve Garou'ya Bang'in seviyesinden cok asagida oldugunu ve o tecrubesi sayesinde WSRSF teknigine asina oldugunu belurtiyor.
Dayak yediği sırada abisi de varmıymış? İlk gördüğümden beri Bang hyranıyım ama çok ezildi karakter...

Dayak yediği sırada abisi de varmıymış? İlk gördüğümden beri Bang hyranıyım ama çok ezildi karakter...
Bang'in ozellikle parladigi bir sahne olmadi coktandir dogru ama su ana kadar Yuksek Ejderha diyebilecegimiz canavarlari yenebilenler sadece Saitama ve Tatsumaki'ydi. S classlarin rutbeliler karsisindaki halleri ortada. Bang'in Kirkayak ve Kopegi yenememesi cok da abes degil bence hem de kotu eslesme.
2 canavar ninja, Bakuzan, Bocek Kral gibi Seytan-Ejderha seviyesinin kesisimi rakiplerle karsilasmadi Bang. O yuzden ezilmekten cok ozellikle yuceltilmedigini dusunuyorum

Bu garou mudur nedir lastikten mi yapılma ? Ciddi sıktı artık ya canavar olsun adam gibi tek yesin kelden ya da amacını söylesin yani.Vücut hala insan ama tüm kaburgaları kırıldığı halde dövüşe devam ediyor.Son karede sanırım dönüşüm başladı.En gereksiz karakter oldu şu seride.
Serinin mantığı bu aslında dönüşüm sürecini anlatıyor.

Bang'in ozellikle parladigi bir sahne olmadi coktandir dogru ama su ana kadar Yuksek Ejderha diyebilecegimiz canavarlari yenebilenler sadece Saitama ve Tatsumaki'ydi. S classlarin rutbeliler karsisindaki halleri ortada. Bang'in Kirkayak ve Kopegi yenememesi cok da abes degil bence hem de kotu eslesme.
2 canavar ninja, Bakuzan, Bocek Kral gibi Seytan-Ejderha seviyesinin kesisimi rakiplerle karsilasmadi Bang. O yuzden ezilmekten cok ozellikle yuceltilmedigini dusunuyorum
Bang S seviye 3. kahraman olduğu için biz beklentiyi çok yükselttik. Tatsumaki ile çok büyük fark var arada. Bekleneni veremedi maalesef... Ve bana Atomik samuraydan da güçsüz gibi geliyor. Samurayda talihsiz eşleşme olmasa çok rahat indiricek gibi gözültü ejder seviyeleri... Büyük ve yok edici bir saldırırsının olmaması da güçsüz gözükmesine bi etken olabilir...

MuzluYulafEzmesi

Bang S seviye 3. kahraman olduğu için biz beklentiyi çok yükselttik. Tatsumaki ile çok büyük fark var arada. Bekleneni veremedi maalesef... Ve bana Atomik samuraydan da güçsüz gibi geliyor. Samurayda talihsiz eşleşme olmasa çok rahat indiricek gibi gözültü ejder seviyeleri... Büyük ve yok edici bir saldırırsının olmaması da güçsüz gözükmesine bi etken olabilir...
Yıkıcı bir tekniği , alan hasarı veren bir tekniği olmamasından dolayı , gücünün ve tekniklerinin insansı canavarlar ve insanlar dışındaki canlılarda daha az etkili olmasından dolayı güçsüz izlenimi veriyor bize bence . Maalesef 3. kademe de bulunması eğreti duruyor .

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık