Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] One-Punch Man (Murata)

Nasıl bir insandır bu mangaka.Oda nın bunun önünde tapınması lazım.İnsan değil resmen.Manga değil sanat eseri yapıyor.

Son bölümü okumadım ne oldu bilmiyorum ama OPM'deki en nefret ettiğim muhabbet Garou'nun durdurulamaz yükselişi. Ana karakterler ve çevresindeki insanlar için bile plot armoru kaldıramıyorken bir villainin bu kadar ittire kaktıra öne çıkartılması beni irrite ediyor. Plot armor villain tarafında gerçekten olabilecek en tiksinç hale bürünüyor hangi seride olursa olsun. Biliyoruz ki beyimiz nasıl bir karar alırsa alsın sonunda yüzü gülecek, ne kadar çapsız olursa olsun sonunda hayatta kalacak ve rakibini mundar edecek. Durmadan yükselecek ta ki ana karakter tarafından fişi çekilene kadar. Bütün bu sürecin çok hızlı gerçekleşmesi de iyicene göze batıyor. Parlak zenci bunu eşek sudan gelinceye kadar dövse bile eninde sonunda yenilecek, ondan sonra gelen de yenilecek, ondan sonraki de artık Saitama bu malı ne zaman döverse o zamana kadar Garou şova devam. Keşke mangaka bu kadar uzatmasaydı bu elemanın muhabbetini.

MuzluYulafEzmesi

Kara Parıltı çok güçlü . Bang'ın bu adamdan çok daha güçsüz oldu bariz bence .

Bu garou mudur nedir lastikten mi yapılma ? Ciddi sıktı artık ya canavar olsun adam gibi tek yesin kelden ya da amacını söylesin yani.Vücut hala insan ama tüm kaburgaları kırıldığı halde dövüşe devam ediyor.Son karede sanırım dönüşüm başladı.En gereksiz karakter oldu şu seride.

Bang şu bölümü okusa kahramanlık görevinden emekliye ayrılıp sudokuya yönelir...
Daha cevrilmediginden spoiler sayilir da Webtoonda Darkshine bu bolumde Bang'e karsi antreman macinda tum saldirilarinin hatta bu yaptigi full vucut hucumunun bile Bang tarafindan engellendigini ve cok fena dayak yedigini soyluyor. Ve Garou'ya Bang'in seviyesinden cok asagida oldugunu ve o tecrubesi sayesinde WSRSF teknigine asina oldugunu belurtiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık