Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece'teki Tüm Karakterlerin Güç Sıralaması

Akainu'nun Prime Ray'e bile kaybetmeme ihtimali varken uçuk bir yorum.Tüm zamanlarda bile 10 a girer kendisi.
Ben durduğu yerden hiçbir şey yapmadan bu kadar gücü artan karakter görmedim. Belki mihok.. Prime Rayleigh almadan önce masasından kalkması lazım. Aksiyonda kendini göstermeden hakkında yapılan sıfat karşılaştırmaları veya başka karakterler üzerinden çizilen karşılaştırılmalarla bu meymenetsizi Ray'den güçlü tutmak en hafif tabiriyle tahmindir.

Ben durduğu yerden hiçbir şey yapmadan bu kadar gücü artan karakter görmedim. Belki mihok.. Prime Rayleigh almadan önce masasından kalkması lazım. Aksiyonda kendini göstermeden hakkında yapılan sıfat karşılaştırmaları veya başka karakterler üzerinden çizilen karşılaştırılmalarla bu meymenetsizi Ray'den güçlü tutmak en hafif tabiriyle tahmindir.
Akainu en fazla icraat göstermiş denizci seride bizim gördüğümüz en azından.Şu anın filo amirali.Herif diğer amirallerden daha fazla ağırlığı olan birisiyken kendi dengiyle dövüşüp daha da güçlenmiş haliyle paket edebilir Prime Ray'i.Bunda absürt bir durum bence yok.Prime Ray'de yonko havası yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 19)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık