Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece'teki Tüm Karakterlerin Güç Sıralaması

Akainu en fazla icraat göstermiş denizci seride bizim gördüğümüz en azından.Şu anın filo amirali.Herif diğer amirallerden daha fazla ağırlığı olan birisiyken kendi dengiyle dövüşüp daha da güçlenmiş haliyle paket edebilir Prime Ray'i.Bunda absürt bir durum bence yok.Prime Ray'de yonko havası yok.
Hala diğer denizcilerle karşılaştırılıyor sanki yeni dünyanın dört bir yanında denizciler teker teker katliam yapıyormuş gibi :oleyo2:. Filo amirrali sıfatına sahip olması kuzanın hareketleri ve kizarunun gevşekliği ile alakalı eğer güç açısındansa öyle muazzam farklar göremiyorum aralarında (akainu bir tık daha üsttedir tabii ki). KK sağ kolu 'kara kral' ve yaşlı hali ile kizaru uğraşan adamın ben en güçlü halinde çiçekli filo amiraline gidip de yenilmesi çok saçma.Dediğim gibi oturduğu yerden bizim forumun sürekli gücünü arttırdığı biri. O yüzden aksiyona girene kadar ben bu herife kaido, yeni dönem teach bile aldırtmam. Ama gelip iki bir şey gösterir elimize malzeme verirse serinin iyiliği için o güçte olması gerekir. Ama şimdilik denden mushilerden millete bağırarak ray-san'ı hele de prime halini asla yedirtmeyiz. İlk 15-20'yi de rüyasında görür bu gidişle:a:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık