Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece'teki Tüm Karakterlerin Güç Sıralaması

Mesela bende yonkou ve amiralleri aynı klasmanda görüyorum.

Dof'u da Mihawk'tan daha güçlü görürüm.

Sabo'yu Dof ve Mihawktan güçlü görürüm.

Gördükçe görüyorum uzar gider yani.

Mesela bende yonkou ve amiralleri aynı klasmanda görüyorum.

Dof'u da Mihawk'tan daha güçlü görürüm.

Sabo'yu Dof ve Mihawktan güçlü görürüm.

Gördükçe görüyorum uzar gider yani.
uzayıp gitmemesi için sizle aynı fikir olmak mı gerekiyor. Siz kesin doğru musuz anlamadım arkadaş nedir bu şu forumda kendi fikrine farklı bişey söylendimi birileri böyle enteresan şeyler yazıyor.. Mihawk'ın ciddi bir rakiple hiç savaştıgını görmedik shanks ile düellolarını duyduk başka bisey yok istedigim kadar güçlü görebilirim. Ama sen sırf muhalefet olmak için yonko eşit amiral gibi garip örnek vermeye çalısıyorsun madem eşitlerdi marineforda neden shanks geldiginde 1 tanesi onu almadı da savaş btti orada..

uzayıp gitmemesi için sizle aynı fikir olmak mı gerekiyor. Siz kesin doğru musuz anlamadım arkadaş nedir bu şu forumda kendi fikrine farklı bişey söylendimi birileri böyle enteresan şeyler yazıyor.. Mihawk'ın ciddi bir rakiple hiç savaştıgını görmedik shanks ile düellolarını duyduk başka bisey yok istedigim kadar güçlü görebilirim. Ama sen sırf muhalefet olmak için yonko eşit amiral gibi garip örnek vermeye çalısıyorsun madem eşitlerdi marineforda neden shanks geldiginde 1 tanesi onu almadı da savaş btti orada..
Sakin ol şampiyon.Ben kendi görüşümü söyledim saygı duyacaksın.

Hala Vegapunk. Zeki adamla uğraşmayacaksın millet kurşun atar bu atom.
Vegapunk'tan umutluyum baya.Adamın şeytan meyvelerinin tohumuna kadar herşeyini biliyor.Hayvan gibi zeki.Ne numaralar yapmıştır şeytan meyvelerine karşı.Hakiden daha tehlikeli icatları olabilir.:ehe:

Belkide gizli Cyborgları vardır.Her biri en az Luffy ayarında.:ehe:

Vegapunk'tan umutluyum baya.Adamın şeytan meyvelerinin tohumuna kadar herşeyini biliyor.Hayvan gibi zeki.Ne numaralar yapmıştır şeytan meyvelerine karşı.Hakiden daha tehlikeli icatları olabilir.:ehe:

Belkide gizli Cyborgları vardır.Her biri en az Luffy ayarında.:ehe:
Aynen o adam kapalı kutu. Çocukluk çalışmalarını bulan Franky ne seviyeye geldi..

Bence :

Roger

WB

Garp Sengoku Shiki

Dragon Shanks Rayleigh

Kaido BB Akainu Bigmom

Kuzan Kizaru Mihawk

Fujitora ve yeni amiral

aşağısına gerek yok :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık