Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece'teki Tüm Karakterlerin Güç Sıralaması

Ama Zoro'da da kral haki var. O yüzden öyle dedi.

Güzel hikayeydi.

Sonra Zoro'ya kral hakiyi 1035'te bir kılıç açtırdı.
Luffy ve Sanji power uplarından kat kat mantıklı power uptı. Biri ölünce retcon tanrı meyvesini uyandırır diğeri Babasından gelen spermler sayesinde sertleşir vs. vs. Enma hakiye aç bir kılıç , Zoro’da da krallık hırsı çok gösterilmişti. O yüzden Zoro’da kral hakisi çıkmasına şaşırmadım aksine kral hakiyi en çok hakeden karakterdir Roronoa Zoro :)

Luffy ve Sanji power uplarından kat kat mantıklı power uptı. Biri ölünce retcon tanrı meyvesini uyandırır diğeri Babasından gelen spermler sayesinde sertleşir vs. vs. Enma hakiye aç bir kılıç , Zoro’da da krallık hırsı çok gösterilmişti. O yüzden Zoro’da kral hakisi çıkmasına şaşırmadım aksine kral hakiyi en çok hakeden karakterdir Roronoa Zoro :)
Farketmez. 1035 de kral hakiyi kılıç açtırdı.

Kendi yeteneğiyle açamadı.

Kılıç 5 dakikada hızlandırılmış kral haki kursu verdi. Baya mantıklıydı aynen. Daha öncesinde hakiye sahip olduğunu bilse neyse.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık