Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece'teki Tüm Karakterlerin Güç Sıralaması

Hakisi bitmedikçe denk dövüşüyordu işte. Kaç kere yerden yere vurdu adamı. Kaido da onu rakibi olarak kabul etti dahası mı var bunun? Zoroyla baş başa kaldığı gibi aradaki seviye farkını da gördük. g5 siz Luffy seviyesine çıkması için en az 2-3 power up almalı.
Kaido: Uzun zamandır böyle başa baş bir dövüş yapmamıştım.

Bunu iki kere söylüyor. Bu adam 1 hafta önce BM ile savaştı.

Arkadaş darbe yedikçe kendi dünyasına çekiliyor.

Her insanı topluma kazandırmak zorunda değilsiniz gençler siz neye kafa yoruyorsunuz daha anasını satayım. Ortada tartışacak bir konu yok açılmış bir konu da yok dolasıyla kapanan bir konu da yok. Herkesi kale almayın. Mültecilere medeniyet kursu veren masum Norveçli tribine girmeyin. Salın

Hakisi bitmedikçe denk dövüşüyordu işte. Kaç kere yerden yere vurdu adamı. Kaido da onu rakibi olarak kabul etti dahası mı var bunun? Zoroyla baş başa kaldığı gibi aradaki seviye farkını da gördük. g5 siz Luffy seviyesine çıkması için en az 2-3 power up almalı.
Evet, kemiklerinin yarısından çoğu kırık biriyle sağlam Luffy'yi karşılaştırman bu konuda ne kadar objektif olduğunu gösteriyor :) Lütfen bu kadar objektif olma. Kendimden utanıyorum 🤣

Benim dediğime bir yanıt değil ki bu. Güncelde g5 i de sayma istersen her türlü luffy>>zoro. Kaido ile neredeyse g5 siz denk dövüşen luffy var. Zoro bu seviyeden çok uzakta şimdilik.
Luffy kaido ile g5siz denk dövüşmedi. Kaido geleceği görmeyi kullanmıyor ve çoğu kez de saldırıları bilerek yiyordu. Ayrıca o kaido dünya kadar adamla dövüştü, ada taşıyordu. Adil bir dövüş değildi. Yamato bile gününün azaldığını söylemişti.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık