Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'in En Boş Anları/Kısımları

Üye silindi 1004

Boş olmayan tek bir noktası bile yok yahu. Bundan beş altı yıl önce birisi böyle dese kavga çıkartırdım. Fakat yeni yeni ayıldım duruma adam safi duygu sömürüsü izletmiş bize. Tabii duygusal döneme koyuyor. Püü yani affedersin ölmüş sahibinin dükkanını koruyan köpek nedir? Yıllar sonra ayıktık zaten Japonya'nın çok büyük bir geyiğiymiş bu. Amerikalılar bile filmini yapmış. Çok kötü kazıklanmışız. Oda bizimle iyi eğlenmiş. Görsel anlamda da zaten kötü. Sırf duygu mastürbasyonu yapmışım 9 yaşından beri. Luffy eskiden kurtarıcı gibi değildi de çakalın teki gibiydi güzeldi. Şimdi her kurtarma anlarında ilahlaşıp mesihleşiyor. Eski çakallll Luffy tadını alamıyorum. Eskiden daha kişiseldi artık o kişisel çıkarları yok gibi. Halk adamı gibi gösteriyor Oda..

Ha hiç mi dolu anları yok? Var tabii... Dof'un savaş konuşması baya dolu bir an bence ama, adamın kendisi bomboş herif çıktı. En son şehir turu falan atıyordu. Onun dışında çok absürt olduğu için ağza kılıç sokma olayı bence gayet dolu. Bir insanın ağzına kılıç koyup onla blok yapmaya çalışması tek kelimeyle geri zekalılık. Bu kadar aptalca bir şeye boş diyemiyorum çünkü yani...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aklıma geldi şu Lao G'nin G diye bağırdığı sahneler ne kadar boştu ya hele animede. Ekranda 2 dakika G yazısı kaplıyordu. :hhh:

Hatta animenin tamamı o kadar boş ki trailerde gelecek bölümü ve olacak şeyleri gösteriyor ama sadece son 2 dk görüyoruz bunları. Geri kalan hep boş kılıç çarpıştırma, bakışma sahneleri falan.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık