Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'in En Boş Anları/Kısımları

İyi günler.

One Piece söz konusu olunca yöneltilen en büyük eleştirilerden birisi de "Şu olmasa ne kaybederdik" "Şu muhabbete ne gerek vardı?" şeklindedir.

"Şu olay 3 bölümde anlatılırdı 15 bölüm geçti." benzeri çok yorum okudum, siz de okumuş olmalısınız. Bende yaptım bazen.

Sizin en çok ne gerek vardı dediğiniz kısım ya da kısımlar nelerdir?

İyi forumlar.

Reis günlük kaç konu açıyorsun?

En boş muhabbet Dofy'i yenmek için saniye saniye Luffy'nin şarj oluşunun sayılmasıydı. Adamlar süreyi bitirecek diye haftalardır bölüm bekliyorduk, ara falan oluyordu :(

Aka'nın Ace'i savaşın ortasında kışkırtmaya çalışması ve işin asıl trajik olan kısmı bunda başarılı olması :d Sonra Ace Luffy'i kurtaracam diye yine kendi mallığından bok yoluna gitmesi :p O kısımlara deli olmuştum ya, Ace'e iyi sövmüştüm, harbi boş insan bu Ace ya, Ace'in var olduğu bütün sahneleri ekleyebiliriz konuya.

Son düzenleme:
Reis günlük kaç konu açıyorsun?

En boş muhabbet Dofy'i yenmek için saniye saniye Luffy'nin şarj oluşunun sayılmasıydı. Adamlar süreyi bitirecek diye haftalardır bölüm bekliyorduk, ara falan oluyordu :(

Aka'nın Ace'i savaşın ortasında kışkırtmaya çalışması ve işin asıl trajik olan kısmı bunda başarılı olması :d Sonra Ace Luffy'i kurtaracam diye yine kendi mallığından bok yoluna gitmesi :p O kısımlara deli olmuştum ya, Ace'e iyi sövmüştüm, harbi boş insan bu Ace ya, Ace'in var olduğu bütün sahneleri ekleyebiliriz konuya.
5 tane açıyorum. Rahatsız mı oluyorsun açmamdan?

Luffy'nin Dofy için bütün Dressrosa'yı tavaf etmiş olması, ultra feci boş kısımlardan biridir. Her ark böyle durumlar vardır ama Oda bu meselede çığır açmıştır, arkın yarısında Luffy Doffy'e koşmuştur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık